Teknoloji:
En iyi Türk yapımı uygulamalar
 

Mobil uygulama ve ipucu rehberiniz fobito.com, uygulama mağazalarında bulunan en iyi ve kullanışlı yerli yapım uygulamaları derledi.

İşte en iyi ve en kullanışlı Türk yapımı uygulamalar:
Fizy
Türkiye ’den çıkıp adı ve kullanım alanı sınır dışına çıkan müzik uygulaması Fizy ücretsiz ve son derece kullanışlı bir seçenek müzik dinlemek için.
Whispto
Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen bir sosyal medya uygulaması olan Whispto, arkadaşlarınıza metin yerine Whisp adı verilen ses kayıtları göndermenize imkan sunuyor.
İndirme Yöneticisi
Download Manager for Android adıyla da bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz en iyi indirme uygulamalarından biri olan İndirme Yöneticisi de en kullanışlı yerli uygulamalar arasında.
Novende
Güvenlik uygulamaları arasında yer alan Novende konuşmalarınızın dinlendiğinden şüphe ettiğiniz taktirde kullanabileceğiniz bir uygulama. Sesli aramalarınızı şifreleyerek karşı tarafa ileten uygulama yine yerli geliştiriciler tarafından geliştirilmiş, kaliteli uygulamalardan biri.
DO Launcher
Henüz BETA aşamasında olan Do Launcher, telefonunuzu oldukça kullanışlı hale getiren bir uygulamadır.
Radyo
Adından da anlaşılacağı üzere bir radyo dinleme uygulaması olan bu uygulama istediğiniz radyo kanalını ya da müzik türünü dinleyebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor.
AndroTurk Radyo
400'den fazla radyo kanalını barındıran ücretsiz Android uygulaması AndroTurk sayesinde bulunduğunuz şehire göre radyoları dinleyebilirsiniz.
Uyandıran Alarm
İşe ya da okula geç kalanlar için son derece kullanışlı olan ve TTNet tarafından geliştirilen bu uygulama, siz ekranda karşınıza gelen sorulara doğru cevap verene, başka bir deyişle siz tamamen uyanana kadar susmuyor.
Kaave Falı
İçtiğiniz kahvenin ardından kalan boş fincan ve tabak fotoğrafını çekip göndererek kahve falı baktırabileceğiniz Kaave Falı uygulaması sayesinde eğlenceli yorumlarla karşılaşabilirsiniz.
HerGünBirFilm
Film tutkunları için geliştirilmiş bir uygulama olan HerGünBirFilm, kıyıda köşede kalmış ve izlemek aklınıza gelmeyen en iyi filmleri bir araya topluyor.
CEYD-Asistan
Yerli yapım bir sanal asistan uygulaması olan CEYD-Asistan, sesli komutlarla pek çok sorunuza yanıt bulan ve günlük hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulama.
Olexi
“Dile benden ne dilersen” sloganı ile yola çıkan uygulama, isteklerinizi ve dileklerinizi paylaşabildiğiniz bir sosyal platform. Amacı ise kullanıcıları markalarla buluşturabilmek.
Geyik
Tüm kullanıcıların görebileceği paylaşımlar yapıp sohbet edebildiğiniz bir sosyal platform olan Geyik ile beğeni toplayıp sohbet konunuzu Trend listesine de taşıyabilirsiniz.
Asistan B - Türkçe Sesli Asistan
Sesli komutla çalışan ve sorularınıza cevap veren bir başka sanal asistan uygulaması olan Asistan B de kullanım deneyiminizi artırıp hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor.
Countly Analytics
Mobil uygulama geliştiricilerinin işine yarayacak bir uygulama olan Countly Analytics, uygulamalarınızın detaylı kullanım analizini yapabileceğiniz bir Google Analytics alternatifi diyebiliriz.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

En uygun ASUS notebooklar ucuzuburada.com! Asus...
En ucuz Asus notebooklar nereden ve nasıl alınır? Ucuzuburada.com size yine muhteşem bir fiyat ile Asus X...

Haberi Oku