Bugün

13 °C

Yarın

19 °C
28.12.2013 10:50:58

Gençturkcell çipetpet reklamı izle, Arnavut Şevket gençturkcell reklam filmi izle

Turkcell'in gençturkcell tarifesinin yeni reklam filminde Arnavut Şevket oynadı. Çipetpet diyerek kuş seslerini taktit eden Arnavut Şevket Gençturkcell'in Gece bizim kampanyası reklam filminde oynuyor. Lezzetli çipet pet 6'lı 7'li diyerek meşur olan Arnavut Şevket'i bu kez de Turkcell reklamlarında görüyoruz.
Gençturkcell çipetpet reklamı izle, Arnavut Şevket gençturkcell reklam filmi izle

Gençturkcell'in Gece bizim kampanyasını anlattığı reklam filminde Arnavut Şevket oynuyor. Turkcell Arnavut Şevket ile reklam filminin daha çok ses getirceğini düşünüyor. 

Arnavut Şevket yine kendine özgü kuş seslerini çıkartıyor: Çipet pet 6'lı 7'li lezzetli çipet pet şak şak ayniyaaa diyerek insanları eğlendiriyor. Bugüne kadar Arnavut Şevket çokça kişi tarafından taklit edilmiş hatta usta komedyen Şahan Gökbakar'da taklit etmişti.

Gece Bizim Kampanyası'ndan internet paketi olan faturasız Genç Tarife, Genç Plus Tarife ile faturalı Yeni Genç Tarife'deki aboneler ile 25 yaş altındaki tüm gençler GECEBIZIM yazıp 2222’ye SMS göndererek yararlanabilir.
İnternet paketinin içeriği kadar 30 gün boyunca her gün 22:00-06:00 arasında geçerli internet hediye edilecektir. (Örneğin 500 MB paketindeysen GECEBIZIM yazıp gönderdiğinde 500 MB da 22:-06:00 arasında geçerli internet hattına tanımlanacaktır.)

ETİKETLER
» Okuyucu Yorumları
Güvenlik Kodu
» AA SON DAKİKA

Foto Galeri
Video Galeri
GAZETE MANŞETLERİ
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum