Teknoloji:
Karagül Dizisi 7. Bölüm Fragmanı İzle Kapkaragül Yeni Bölüm Ada Ne Yapacak?

 

 

Karagül dizisi 7. bölümde neler olacak diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Karagül dizisi yeni bölüm ayrıntıları bu haberde.

Karagül dizisi 7. bölüm fragmanı izle - Karagül 7. bölüm özeti izle, Karagül 7. yeni bölümde neler olacak? Karagül 7. bölümde Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girecek. Karagül 7. yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında sizlerle olacak.

 

Karagül 7. Bölüm Özeti Bölüm Tarihi: 10/05/2013

 

Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girecek, Kendine geldiğinde geçmişin muhasebesini yapıp, bu sırrı bilenleri hesaba çeker ve bir an önce çocuklarıyla birlikte konaktan ayrılmayı düşünen Ebru İstanbul’daki yakın dostlarından kalacak yer için yardım talep eder.

Ada kürtaj için bir yol bulmuştur, bir plan kurup Maya’dan yardım ister. Melek’le buluşmak için Savaşan’a giden Recep’i orada bir sürpriz beklemektedir. Planı maksadına ulaşan Özlem, Narin’i daha da zor durumda bırakmak için Kendal ve Narin’le ilgili olan şüphesini  konaktan biriyle paylaşır.  

Ayşe’yle yakınlaşan Baran ilk defa Ayşe’yle bir sırrını paylaşır. Ada ve Maya hastanede bir sürprizle karşılaşırken, Ebru’nun konaktan ayrılma kararı beklenmedik sonuçlara yol açar.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Filbox’ın genel müdürü Aydın Çamlıbel...
Türkiye’nin yeni digital platformu Filbox’ta genel müdürlük görevine telekomünikasyon sektöründe 30...

Haberi Oku