Teknoloji:
PES 2014 fiyatı ne kadar? PES 2014 fiyatı çıktı mı ne zaman çıkacak?

Futbol oyunu tutkunlarının merak ile çıkış tarihini bekledikleri PES 2014'ün çıkış tarihi belli oldu sayılır. İşte PES 2014 ne zaman çıkacak tarih burada. 2013 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen futbol oyunu PES 2014 ile ile ilgili olarak Konami Amerika için çıkış tarihi olarak 24 Eylül 2013 tarih gösterdi ve genelde Amerika'dan 1 hafta sonra Avrupa için oyunları çıkartan PES 2014'ün böylelikle Avrupa'da çıkış tarihi ise hemen hemen belirlenmiş oldu ve milyonlarca hayran kitlesi bulunan oyun ekim ayının ilk günlerinde raflardaki yerini alacak gibi gözüküyor.

Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu PES 2014′ün Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Aral’ın ev sahipliğinde düzenlenen lansmanda PES 2014 Türkiye basınına tanıtıldı.

Fox Engine ile geliştirilen PES 2014, daha gerçekçi bir futbol deneyimi vaat ediyor. Oyunun Türkçe olması ise büyük bir artı. Ancak gel gelelim FIFA 14′te olduğu gibi yeni PES oyununda da Spor Toto Süper Lig yer almıyor. Oyundaki tek Türk takımı ise Galatasaray.

PES 2014 PC, Xbox 360 ve PS3 için geliştirildi ve fiyatları sırasıyla 72 TL, 162 TL, 162 TL şeklinde. Tabii bunlar Aral‘a özel fiyatlar. Diğer teknoloji mağazalarında fiyatlar biraz daha pahalı olabilir. PES 2014 19 Eylül Perşembe günü satışa sunulacak.

Konami yeni oyunu PES 2014 ile kullanıcılarına bugüne kadar yaşamadığı bir deneyim sunmak istiyor. Zira bu deneyimin ilk adımları gelen görsel ve videolarla kullanıcılar tarafından onaylandı. Fox Engine vs Havok oyun motorlarının kullanıldığı yeni oyun oyun severlere muhteşem bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Değinmemiz gereken bir diğer nokta ise sizlerin de merak ettiği üzere, oyunun Türkiye üzerinde ne zaman satışa sunulacağı. Daha önceki yıllara KONAMI yeni oyunu PES'i Avrupa ülkelerine Ekim ayı gibi sunuyor, ay içerisinde oyun tüm kullanıcılara ulaşmış oluyordu. PES 14'de de bu tarihin yine değişmeyeceği, oyunun Türkiye'nin de içinde bulunduğu Avrupa ülkelerine sunum tarihi Ekim ayı olarak bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Filbox’ın genel müdürü Aydın Çamlıbel...
Türkiye’nin yeni digital platformu Filbox’ta genel müdürlük görevine telekomünikasyon sektöründe 30...

Haberi Oku