Teknoloji:
Samsung fiyatları düşürdü!


Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'nin fiyatlarını düşürdü. İş yeni fiyatlar..

Samsung'un birkaç gün önce telefon fiyatlarını düşereceği haberi çıkmıştı. Samsung'un Hollanda'da yeni yaptığı indirimlerle diğer ülkelerde de indirimler yapacağı sinyallerini verdi.

Hollanda'da Galaxy S6'nın 32 GB'lık versiyonu 699 Euro'luk önerilen fiyat üzerinden satılıyordu. Yarından itibaren, yani indirim başladıktan sonra cihaz 100 Euro'luk bir indirim alarak 599 Euro üzerinden satılacak.

Aynı şekilde Galaxy S6 Edge'in 32 GB'lık versiyonu için de bir indirim geldi. Eski fiyatı 849 Euro olan cihaz artık 699 Euro üzerinden satılacak. Her iki cihazın 64 GB'lık versiyonları 100 Euro daha pahalı olarak satılacakken, yeni fiyatlar S6 için 699, S6 Edge için 799 Euro olacak.

Shiftdelete'in haberine göre yeni fiyatlarla Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge çok da ucuzlamış değil ancak şüphesiz ki bu indirim satışlarda bir hareketliliğe yol açacaktır. Zira son çeyrek sonuçları beklendiği gibi gelmemişti ve Samsung'un yeni bir hamle yapması gerekiyordu.

Bu fiyatların şu an sadece Hollanda için geçerli olduğunu ve yakında Avrupa geneline yayılma ihtimali olduğunu hatırlatalım. Avrupa'yı içine alması beklenen bu indirim trendinin Türkiye'yi kapsayıp kapsamayacağını yakında öğreneceğiz.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

En uygun ASUS notebooklar ucuzuburada.com! Asus...
En ucuz Asus notebooklar nereden ve nasıl alınır? Ucuzuburada.com size yine muhteşem bir fiyat ile Asus X...

Haberi Oku