TV-Medya:
3 Adam Murat Boz O Ses Türkiye skeci video izle 'Muraaad' 3+1 şov

Bu haftaya damgasını vuran TV olayı tabi ki 3 Adam şovu için hazırlanan O Ses Türkiye yarışması skeciydi. Sosyal medyaya da damgasını vuran skeç, O Ses Türkiye'yi ve jüri üyelerini tiye alıyordu. Eser Yenenler Athena Gökhan Özoğuz, Oğuzhan Koç Ebru Gündeş ve İbrahim Büyükak kırmızı elbisesiyle Hadise olmuştu. 3 Adam skeci izle.

Dün akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasında da gösterilen ve çok büyük ilgi çeken O Ses Türkiye skecinde mizansen olarak bir yarışmacı geliyor ve jüri üyeleri yarışmacıyı tavlamaya çalışıyor. Tabi ki O ismin Murat Boz'un gerçek hayattaki sevgilisi olduğunu nereden bilebilirdik. Eliz Sakuçoğlu ismindeki Murat Boz'un sevgilisi bir hayli çetin ceviz çıktı ve Murat'ın hakkından geldi.

Yakışıklı oyuncu Murat Boz, son olarak Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yeni sezona başladığı 3 Adam gece şovuna konuktu. Önceden çekilen O Ses Türkiye skecinde mizansen olarak yarışmacı olan kadın Murat Boz'un sevgilisi çıktı. İşte çok merak edilen ve kıskanılan Murat Boz'un sevgilisinin videosu Spothaber.com'da.


Biz o ismi Murat Boz'un stil danışmanı olarak tanıdık. Sonrasında Bodrum'da öpüşürken yakalandı. Şimdi ise 3 Adam isimli gece şovunda O Ses Türkiye skeci çekildi. İbrahim Büyükak Hadise oldu, Oğuzhan Koç Ebru Gündeş oldu, Eser ise Athena Gökhan oldu. O skeçte yarıçmacı olarak katılan isim ise Murat Boz'un sevgilisinden başkası değildi. Eliz Sakuçoğlu ismindeki Murat Boz'un çok merak edilen sevgilisi nihayet gizemli perdesini sevenlere kendini açtı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku