TV-Medya:
3+1'de Süper Çocuk Atakan!.. Batık Fit Fİt Hüseyin

Atakan, büyüyünce genetik mühendisi olmak istiyor. "Tıp fakültesini de bitirebilirim. Tıp eğitiminden hemen sonra genetiğe dönebilirim. Ama o zamanki iş imkanlarını göz önünde bulundurup meslek de değiştirebilirim." dedi.

Eser, Oğuzhan ve İbrahim de Atakan'ın bu yaşta kendi eğitim kariyerlerini geçtiğini belirterek, "Programı bırakmaya karar verdik" esprisi yaptı.

Programın konuklarından biri de, ünlü sinema oyuncusu Nuri Alço'ydu. Tecavüz sahnelerinin fenomen ismi Nuri Alço, tecavüzcü imajının  kendisine yapışmasından rahatsızlık duymadığını belirterek, "O zamanlar, bizim bu sahnelerle öne çıktığımız zaman şimdiki gibi bilgisayarlar yoktu, televizyon kanalları yoktu. Genç kızlar büyük bir heyecanla şöhret peşinde koşarken  tuzaklara düşebiliyordu. Bizler, o dönemlerde oynadığımız rollerle aslında uyarıcı olduk. Genç kızlara, boş şöhret arayışlarına girmeyin, girip çıktığınız kişilere dikkat edin, herkese güvenmeyin, size kolay yoldan şöhret ve para vaat edenlere kanmayın mesajını verdik." diye konuştu.

Nuri Alço 3+1 adlı programda "çapkınlık" dersleri de verdi. Nuri Alço'ya göre işin sırrı kibarlıkta.  Ölçülü yaklaşım, nezaket, duygusal bir duruşta...

Programda Hüseyin Akif Terzioğlu Güzel Sanatlar Lisesi korusunun sanat gösterisi de ilgi çekti.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Arka Sokaklar efsanesi sona mı eriyor?
Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yerine final kararı aldı.

Haberi Oku