TV-Medya:
Ahmet Beni Benden Alırsan şarkısı X Factor video izle. 10.02.2014

Bugünün en piyango yarışmacılarından biri de 25 yaşındaki Ahmet oldu. 3 çocuğu olduğunu söyleyen Urfa Harran'lı Ahmet, Beni Benden Alırsan isimli şarkısıyla büyük beğeni topladı. Bir tek Emre Aydın'ın kararsız kaldığı, ancak yine de evet diyerek 4 evet ile Ahmet'in yüzünü güldürdü.UMUT MUNGAN GÜLDÜRDÜ

Bugünün en espritüel performansı 28 yaşındaki Umut Mungan oldu. Seni Facebook'ta dürttürür müyüm isimli şarkısıyla herkesi kahkahalara boğan Umut Mungan'ın videosu yakında Spothaber.com'da.

Bugünün en komedi dolu yarışmacısı, şarkısını daha önce Youtube üzerinden de yayınlamış olan Umut Mungan oldu. 28 yaşındaki Umut Mungan, 'Seni Facebook'ta dürttürür müyüm' isimli şarkısıyla kahkahalara boğdu. 4 jüri üyesinden de hayır cevabı alan Umut Mungan'ın videosu Spothaber.com'da.

FERAH ZEYDAN BÜYÜLEDİ

Bugün ilk bölümüyle start alan X Factor yarışmasının ilk ünlenen star adayı Ferah Zeydan oldu. Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını seslendiren Ferah Zeydan, jüri üyelerini kendisine hayran bıraktı. İşte X Factor Ferah Zeydan Aşk şarkısı performans videosu Spothaber.com'da.

Bugün X Factor yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı, 19 yaşındaki Mersin'den katılan solistlik yapan Ferah Zeydan oldu. 140 kilodan 122 kiloya düştüğünü dile getiren Ferah Zeydan, Sertab Erener'in Aşk isimli şarkısını harikulade seslendirdi. Jüri üyeleri kulaklarına inanamazken, aynı anda gitar da çaıyor olması büyük beğeni topladı. Duru sesi ve kusursuz yorumu ile şimdiden ismini duyuran ferah Zeydan, daha önce de Popstar yarışmasına katılmak istediğini, ancak Armağan Çağlayan'ın kilolu eleştirilerinden korktuğunu da dile getirdi. İşte 19 yaşındaki Ferah Zeydan'ın performans videosu Spotaber.com'da.

Emre Aydın: "Taş gibi de gitar çalıyosunu, çok güzeldi, çok güzeldi, çok güzeldi."

Ziynet Sali: "Ferahhh, adın gibi geldin, hem gözümüzü hem de kulağımızı ferahlattın. Pek çok ünlüye taş çıkardın. Bravo sana."
 AŞK

Sertab Erener – Aşk

Aşk kaç büyümden,
Aşk dön ölümden,
Aşk bir sebepten,
Gel gir dünyama.

Aşk dön ölümden,
Bir sebepten, gir dünyama.
Aşk dön ölümden,
Geç tenimden, gel gir dünyama.

Aşk vur yürekten,
Aşk yak gönülden,
Aşk geç tenimden,
Gel gir kanıma.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku