TV-Medya:
Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm ilk bölüm tek parça full HD izle Ankara'nın Dikmeni izle Ankara'nın Dikmeni nasıldı?

Ankara'nın Dikmeni dün akşam ilk bölümü yayınlandı. Bir Ankaralı'nın İstanbul'a gelişini ve İstanbul'da yaşadıklarını konu edinen Ankara'nın Dikmeni isimli dizi ilk bölümü oldukça beğenildi. Ankara'nın Dikmeni ilk bölümü 12 Mart 2014 Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Ankara'nın Dikmeni ilk bölümünü izleme fırsatı bulamayanlar kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenlere işte büyük fırsat. 

 Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm izle Ankara'nın Dikmeni ilk bölüm izle Ankara'nın Dikmeni izle 12 Mart 2014 Ankara'nın Dikmeni tek parça full HD izle Ankara'nın Dikmeni konusu. Ankara'nın Dikmeni oyuncu kadrosu Ankara'nın Dikmeni ilk bölümü nasıldı? Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm nasıldı? Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm özeti. Ankara'nın Dikmeni ilk bölüm özeti..

Kanal D'de başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbaş'ın paylaştığı, yapımcılığını Tükenmezkalem Film Gani Müjde'nin üstlendiği, senaryosunu yine Gani Müjde'nin kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Süleyman Seçik'in yaptığı Ankara'nın Dikmen'i dün akşam Kanal D ekranlarında başladı. 

 Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm izle Ankara'nın Dikmeni ilk bölüm izle Ankara'nın Dikmeni izle 12 Mart 2014 Ankara'nın Dikmeni tek parça full HD izle Ankara'nın Dikmeni konusu. Ankara'nın Dikmeni oyuncu kadrosu Ankara'nın Dikmeni ilk bölümü nasıldı? Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm nasıldı? Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm özeti. Ankara'nın Dikmeni ilk bölüm özeti..hepsi ve daha fazlası spothaber.com'da

Ankara'nın Dikmen'i 1. bölüm özeti

Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında, kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde aamanla, Dikmen’in yaşadığı sıkıntılarının yanında, onu bu eve bağlayan bir neden daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek’in resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste. Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikmen, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, evin yardımcısı Tahliye içinse rüyalarının beyaz atlı prensidir. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde her zaman haksızlığa karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan Dikmen, elinde sazı ve kırsallığıyla, çoğu zaman komik duruma düşecek fakat naifliğini, iyi niyetini ve özünü hep koruyacaktır. Ankara'nın Dikmen'i dizisinde önce parasını kurtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bi türkücü olmak ve Beste’nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen’in, kentli ailesiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm izle TIKLAYIN!!!!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku