TV-Medya:
Aramızda Kalsın son bölüm izle (14.bölüm)

Uğur Yücel, Binnur Kaya ve bir çok usta sanatçının yer aldığı dizide gelişmeler ard arda geldi. Uzun süredir böyle güzellikle bir dizi izlememiştir. Aramızda Kalsın sıcacık ailemizin içinden bir dizi oldu. Aramızda Kalsın son bölümü izlemeyenler veya yenidne izlemek isteyenler için linkimiz haberimizi içinde yerini aldı. 

ARAMIZDA KALSIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Celepoğlu Ailesi, son umutları olan paranın çalınmasıyla  büyük sıkıntı yaşar. Üstelik bu durum Yadigar ve Civan aşkına da darbe vuracaktır. Bahattin dükkana giren hırsızların bulunması için sağa sola koştururken,  gençler de korku içinde “tanıdık” hırsızı  bulmaya çalışır.  Gençler polisle yarış halinde, hırsızı polisten önce bulmak için and içerler.  


Hüsne, hırsızın peşine düşer!


Hırsızı bulmak için and içenler arasında biri daha vardır: Hüsne. Hüsne, her zamanki gibi kendince yöntemlerle hırsızın peşine düşer. Ama halalarla birlikte bir handa kapalı kalınca olanlar olur…


Yadigar’ın kızı Yaren’in okulda temsili vardır ve babasızlık küçük kızı fazlasıyla etkilenmektedir. Yadigar, Yaren’in gösterisine tek başına gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.


Emanetin sırrı çözülecek mi?


Behiye ise, oğlu Ali’ye haksızlık yapıldığını  düşündüğü için,  Yadigar’ı bulup ona gerçeği söyleme kararı verir. Artık emanet sırrı, hızla çözülmeye başlamıştır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku