TV-Medya:
Atalay Demirci final ne kadar para kazandı. Büyük ödül ne kadar aldı

 

Dün gece sonuçlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de birinci Atalay Demirci oldu. Tüm Türkiye cep telefonlarından oy atarak aylardır süren yarışmanın sonucunu belirledi. Finale gelen 21 yarışmacı ve grup birbirlerine üstünlük kurmak ve seyirciyi etkilemek için yarıştı. Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterileri 2 gün sürdü ve 2. günün sonunda yani 11 03 2013 gecesi son buldu.

 

Gösterilerden sonra oylamaya geçildi 21 yetenek arasından ikisi sıyrıldı ve tekrar oylamaya geçildi. Sıyrılan bu Yetenekler Stand up'cı Atalay Demirci ve küçük müzisyen Baha Bayırlı'idi. Ankaralı komedyen finale çıkana kadar 1. Turdan beri yaptığı gösteriler ile seyircinin gönlünü kazanmayı başardı. İnternet'te yüzbinlerce izlenen gösterileri Atalay Demirci'ni farkını ortaya koydu, yaptığı espriler ve adı kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Atalay Demirci Cem Yılmaz,Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Hayrettin, Yavuz Seçkin, İsmail Baki, Sefa Doğanay gibi ünlü isimlerle kıyaslanmaya başladı ve hatta onlardan üstün görüldü. 

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Finalin'de izleyiciler Atalay Demirci'yi sms oyları ile 1. yaptı. 

 

BAHA BAYIRLI'NIN FİNAL MACERASI

Bodrum doğumlu minik yarışmacı Baha Bayırlı sempatik ve sevimli hali ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finaline çıktı. Bateri çalan minik yetenek çaldığı parçalar ile de adından söz ettirdi. Jüri üyelerinin hepsi Baha'nın tombul yanaklarına hayran kaldı. Başta Hülya Avşar olmak üzere bütün seyirciler izleyiciler, takipciler Baha'nın sempatik ve sevimli halinden etkilendi. Hatta Baha Bayırlı'nın yaptığı yaşına göre muhteşem bateri gösterisi sempatik tavrının gölgesinde kaldı. Jüri üyeleri ile konuşurken herkesi güldüren Baha Bayırlı sürekli "Acun Bey, Acun Bey" diyerek salonu kahkahaya boğdu. Seyirci'den aldığı sms oyları ile Atalay Demirci'ye Final'de rakip olan minik Baha Bayırlı şampiyonluk için Atalay Demirci ile tekrar oylamaya çıktı. 

Final'de iki yarışmacı arasında 15 dakika kadar süren kısa bir oylama yapıldı oylama sonucun'da 1. Turdan beri şampiyonluğun en büyük adayı olan Atalay Demirci yarışmayı kazanmayı bildi. Atalay Demirci 1. olduğunu öğrenince Baha Bayırlı'yı kucağına aldı ve şampiyon sen oldun dedi. iki yarışmacı birlikte maytaplar arasında salona girdi, Yetenek Sizsiniz Türkiye seyircileri iki finalisti coşkuyla karşıladı. Atalay Demirci yaptığı konuşmada "Final kalan Herkesin 1ç olduğunu, gerçekten zor bir yarışma olduğunu söyledi ayrıca gizli kalmış yeteneklere bir şans verdikleri çin başta Acun Ilıcalı olmak üzere bütün Jüri üyelerine teşekkür etti.

 

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Birincisi Son Dk

 

 

Teşekkürün en büyüğü size."

"Hülya Hanım, sizden sonra başıma neler geldi. Her sahneye çıkışımda kalem atıyorlar."

"Sergen Bey ayrıca size teşekkür etmem lazım."

Atalay Demirci büyük yetenek olduğunu gösterdi. Atalay Demirci bundan sonra Türkiye'nin en büyük stand up ustalarından biri.

 

Yüksekovalı Kemal Zeydan Yetenek Sizsiniz finalinde iyi bir performans sergiledi ve zorlu bir maratonun sonuna vardı. Fakat seyircilerin SMS yoluyla gönderdikleri mesaj oylaması sonucu yarışmanın finalisti yine Stand up dalında yarışan Atalay Demirci oldu.

 

Hakkarililer seferberlik yaptılar. Telefonlarının mesaj bölümüne büyük harflerle KEMAL yazıp 1890'a kısa mesaj gönderdiler.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku