TV-Medya:
Ben Bilmem Eşim Bilir 2-3 Mart Yeni Bölüm Fragman Özeti İzle

 

Erkekler güzel kızların ayakkabılarını eşleştirmek için uğraşırken, hanımlar ise frizbi atmadaki performanslarıyla herkesi şaşırtacaklar. Erkekler ilk oyunlarında eşlerini sırtlarında taşıyarak parkuru tamamlamaya çalışırken, ikinci ve yeni oyunda yumurtayı şişeye sokmak için mücadele edecekler. 

Ben Güzelden Anlarım!

Son oyunlarında ise, "Ben güzelden anlarım" oyununun külkedisi versiyonu olan yeni oyun oynanacak. Erkekler stüdyoya gelen 12 bayanın ayakkabısını hatırlayıp eşleştirmek için çaba gösterecekler. Hanımlar ise ilk oyunlarında stüdyoya getirilen vincin barına tutunarak eşlerinin tahmin ettiği süre kadar asılı kalmaya çalışacaklar.

Bardaklı, Kağıtlı Hassas Oyun!

 İkinci oyunlarında ise bardağın ağzına kağıt kapatıp, asılı kalmasını sağlamak için heyecan dolu anlar yaşayacaklar. Büyük final öncesi oynanacak son oyunda ise, en düşük puanı alan bir çiftin elenmesinin ardından frizbi oyunu oynanacak.

Yeni Oyun Frizbi!

Yarışmacılar eşlerinin tahmin ettiği sayıda frizbiyi atarak tahminleri tutturmak için mücadele edecekler. Final oyununa kalan iki çift ise arabaya en çok insanı doldurarak, sıfır kilometre otomobili kazanmak için mücadele edecekler.

Böyle Tanışma Hikayesi Görülmedi (Ben Bilmem Eşim Bilir) | izlesene.com

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku