TV-Medya:
Bende Özledim Canlı izle 3. bölüm 8 Kasım 2013

Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı, diziyi Burak Aksak yazıyor.  Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant,  Ahmet Mümtaz Taylan  ve konuk oyuncu olarak Cengiz Bozkurt’un  yer aldığı Ben de Özledim merakla beklenen üçüncü bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin kadın oyuncuları ekibe dahil oldu...

BENDE ÖZLEDİM CANLI  İZLE STAR TV

Geçen hafta Ezgi Çelik’in denizkızı rolüyle katıldığı diziye bu hafta Sera Tokdemir katılacak. Onur hastanede yatmaktadır. Bütün ekip hastaneye ziyarete gider. Burak Onur'un başına gelenlerden kendini sorumlu tutarak vicdan azabı duymaktadır.

Ellerinde bunu kimin yaptığına dair kanıt yoktur. Ali ise vurulacağı korkusuyla evden çıkmaz. Serkan tekneyle açıldığı sırada deniz kızının sesini duyar. Osman Damla'ya ulaşamaya çalışsa da elinden bir şey gelmez.

Ahmet destek olmak için Ali'nin evine gelir ve mafyayı çağırır. Sosyal medyayı hareketlendirerek başlarındaki beladan kurtulmaya çalışan ekip, kendilerini başka bir maceranın içinde bulacaklarından habersizdir.
Yayın Günü: 8 Kasım Cuma
Yayın Saati: 23.30 


TRT'nin fenomen dizisiyken bir anda yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun finalini Star tv ekranlarında Bende Özledim dizisinde yaptı. Her zaman güldürmesine alışık olduğumuz Leyla ile Mecnun finalinde güldürmedi aksine izleyen herkesin boğazına bir taş misali oturdu.

Mecnun ilk okuldayken kaza geçiriyor ve yatağa bağlı kalıyor. Bırakın yatağa bağlı kalmayı konuşamıyor bile, sadece bakıyor yatağından. Annesi ilgileniyor sürekli Mecnunla baba taksici ama kadın bir zaman sonra beziyor ve çekip gidiyor. İskender'de mecbur işi gücü bırakıp Mecnun'la ilgileniyor. Bizim şimdiye kadar izlediğimiz herşey Mecnun'un kafasında olan şeyler. Mesela Kağan Mecnun'un ilk okul arkadaşı. Kağan büyümesine rağmen Mecnun onu hep önlükle gördüğü için öyle hatırlıyor. Babası Mecnun'a yemek yedirirken Mecnun orda ki tuzluğu Bakkal Erdal'a benzetiyor. 

Hırsız Yavuz gece camdan içeri giren ağaç yapraklarının gölgesi. Çünkü evlerine taşındıkları zaman İskender bir ağaç dikiyor ve ismini Yavuz koyuyor.  Mecnun gece odasına giren ağaç dallarının gölgesine Yavuz diyor.

Mecnun'a sürekli aşı vuruluyor. Mecnun doktorun yaptığı vücudunun mikroplarla savaşmasını sağlayan aşıyı ak sakkallı dede olarak hayal ediyor. Şırıngada onun asası oluyor.

Leyla ile Mecnun'un efsane karakteri İsmail ise büyük gözleri ve renkli pulları olan bir Japon balığı. Mecnun yattğı yerden sürekli balığa bakıyor ve İsmail Abi diyor içinden balığın çıkardığı blab sesi hopp der gibi geliyor.

Peki Leylalar? Leyla'da Mecnun'un ilk okulda aşık olup hiç konuşamadığı bir kız. Bir Leyla var ortada ama kendisi yok. Mecnun yatağında izlediği televizyonda ki film yıldızlarını hep Leyla yerine koyuyor.....

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku