TV-Medya:
Beni Affet son bölüm (417) tek parça İzle 18 Ekim 2013

Cüneyt, Feride’nin Kozanlara taşınmayı reddetmesi üzerine Eylül’le olan mücadelesinde kendini yalnız hissederken, sevdiği adamın yanında kalmaya karar veren Feride, Cüneyt’in teklifini sonunda kabul eder. Feride’den güç alan Cüneyt ise Eylül’ü alt etmek için büyük bir hamle yapar.

Star TV'nin gündüz kuşağı dizisi Beni Affet yepyeni bölümüyle bugün ekranlara geldi. Beni Affet'in son bölümünde Feride ve Cüneyt aşkı bitme noktasına kadar geldi..

BENİ AFFET STAR TV CANLI İZLE

Cüneyt ve Kemal, Kozan ailesinin başına gelen felaketin öcünü almaya ant içerler. Tehlikeli bir plan yaparak tefecilerin mekanını basan iki kardeşi neler beklemektedir?

Diğer yandan Osman Kozan taburcu olurken, ailesine olanlardan Feride’yi sorumlu tutan Zühre ise Feride’ye yüklenir. Olanları lehine çeviren Eylül Feride ve Cüneyt’in arasını açmak için bir koz daha elde etmiştir. Yaşananlar sonucunda Cüneyt mühim bir karar alacaktır.

BENİ AFFET 416. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Kozan'ın tefecilerden aldığı borcu ödeyememesi üzerine Kozanların evi basılmış, Osman Kozan yaralanmış, aile ciddi bir darbe almıştır. Kemal ve Cüneyt tefecinin adamlarıyla kıyasıya savaşırken, hastaneye götürülen Osman'ın durumu ciddiyetini korumaktadır.

Öte yandan ailesi için endişelenen Zühre, yaşananlardan dolayı Feride’yi suçlamaya başlar. Her şeyden habersiz olan Feride ise Cüneyt’e ulaşamamaktadır.

BENİ AFFET 413. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Feride’yle bir araya gelmelerinin önündeki engelleri kaldırmak için çabalayan Cüneyt, şirketteki hisselerini geri almak için babasına dava açmıştır. Ancak Cüneyt’le Feride’nin arasında, Eylül yüzünden oluşan gerilim devam eder.

Diğer yandan, yaşanan sıkıntılar sebebiyle zor duruma düşen şirketini kurtarmak için harekete geçen Osman Kozan’ın başında büyük bir bela vardır. Kozan ailesini bekleyen büyük tehlike nedir?

Kemal'in ölüm döşeğindeki Kürşat'ı polis önünde konuşturmasının üzerine cinayetten aranan Berat, son çare olarak annesinden yardım ister. Oğlunun Kürşat'ı öldürdüğünü öğrenen Nazire'yi zor bir karar beklemektedir.

Öte yandan Kemal'in Berat'ın peşine düştüğünden şüphelenen Bahar, annesi Sevgi'yi de yanına alarak takibe koyulur.

Babası Osman ve Eylül’ü durdurmaya kararlı olan Cüneyt, Eylül’ün babasına ulaşmak ister. Bunun için Eylül’ün nüfus kaydını görmek isteyen Cüneyt, Kozanlardan intikamını alabilmek için sahte bir isimle aralarına sızan Eylül’ün gerçek kimliğini öğrenebilecek midir?
 

Feride'ye hayatı zindan etmekte kararlı olan Eylül, Feride’nin kendisine şiddet uyguladığı yalanını ortaya atmış, Feride gözaltına alınmıştır. Sevdiği kadını kurtarmak için uğraşan Cüneyt, Eylül’e göz dağı verirken, Osman Kozan’ın da Eylül’e akıl verdiğini öğrenir.

Kürşat’ın kendisini ele vermesinden korkan Berat, Kürşat’ın yattığı hastaneyi bularak yarım bıraktığı işi bitirmek ister. Kürşat’ın durumu gittikçe ağırlaşırken, polis eşliğinde hastaneye gelen Kemal, Berat’ın hapse girmesini sağlayacak tek kişi olan Kürşat’ı polis önünde konuşturur.

BENİ AFFET 415. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bebeğini çetenin elinden kurtaran Ali Kemal Bahar'ın komadan çıkmasıyla çifte mutluluk yaşadı. Feride Cüneyt tarafında ise sular durulacak gibi değil, Eylül Osman Kozan'ın yanına gidip dede olacağı müjdesini verdi.

Cüneyt Eylül'den boşanacağını umut ederek mahkemeye gitti fakat Cüneyt'i mahkemede kötü bir sürpriz bekliyordu. Eylül Alper ile yaptığı ortak planı uygulamaya soktu. Mahkemeye hamile olduğunu gösteren belgeyi sundular. Mahkeme Eylül ile Cüneyt'in boşanma davasını kabul etmedi. 

Cüneyt boşanacağından o kadar emindi ki Nergisi Feride'nin evine güzel bir masa hazırlaması için gönderdi. Cüneyt boşanır boşanmaz Ferideye evlilik teklif edecekti. Fakat Cüneytin evlilik planı Eylül yüzünden suya düştü. 

Ali Kemal çocuğu kaçıran çeteyi bulup peşlerine düştü. Çete üyesi kaçırdığı Ali Kemal'in bebeğini Almanya'dan gelen bir aileye verdi. Ali Kemal oğlunu son anda elinden kaçırdı..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku