TV-Medya:
Beyaz Show müthiş sürpriz Tolga Çevik Ferruh oldu izle, Beyaz Shov Tolga Çevik maskeli çıktı izle

Beyaz Show dün akşam yine mükkemmeldi. Beyaz yine yapacağını yaptı ve izleyicilerine müthiş bir sürpriz hazırladı. Beyaz Show'da yaşanan dünkü sürpriz herkesi çok şaşırttı. Tolga Çevik öyle bir makyaj yapmıştı ki kimse inanmadı. Beyaz Show dün akşam başladığında Patron Mutlu Son İstiyor filmininn ekibi vardı ancak Tolga Çevik yoktu. 

Tolga Çevik Beyaz Show'a canlı olarak telefonla bağlanıp uçağının rötar yaptığını söyledi. Beyaz programa devam ediyordu. Konukların arasında Patron Mutlu Son İstiyor filminin patron karakteri Ferruh Yenidoğan vardı. Ancak bakın Ferruh kimmiş

Beyaz Show gerçekten dün akşam çok büyük bir sürpriz yaptı. Başından beri kimse sürprizi anlayamadı. 

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, baş rollerini Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları Beyaz Show'un konuğu oldular.

Konuklar arasında filmin en çok ilgi çeken karakterlerinden olan filmde patron rolünde oynayan Ferruh Yenidoğan'da vardı. Film setine sponsor olmak için gittiğini, kendini bir anda bu camianın içinde bulduğunu belirten Yenidoğan, açıklamalarıyla da izleyicilerin ilgisini çekti.

Beyazıt Öztürk'ün sorduğu sorulara cevap veren Ferruh Abi bir anda yüzündeki maskeyi çıkarınca stüdyoda herkes şok oldu. Ferruh Abi isimli kişinin aslında Tolga Çevik olduğunu gören izleyiciler büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku