TV-Medya:
Beyaz Show'da dün akşam neler oldu neler! Kerem Bürsin'in baklavaları video

Dün akşam TV ekranlarının 18 yılını tamamlamış gedikli şov programlarından Beyaz Show, yeni yayın dönemine start verdi. İlk bölümde konukları Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin oldu. Roberto Carlos da konuk olacaktı, ancak hava değişiminden ötürü hastalanmış ve programa gelememiş. Onun yerine programın ilerleyen bölümlerinde Adanalı Ronaldo denilen Gökmen programa katıldı.

Dün akşam Beyaz Şov'da neler oldu? Özellikle Güneşi Beklerken dizisi müdevimlerini heyecanlandıran dün akşamki bölümde, yakışıklı oyuncular Kerem Bürsin ve İsmail Ege Şaşmaz çok konuşuldu. Kerem'e herkes çok hayranmış, bu anlaşıldı. Özellikle karın kaslarının baklava baklava olmasından ötürü, Beyaz ve izleyiciler 'aç, aç, aç' diye bağırsalar da Kerem Bürsin çok utandı ve 'doğru olmaz' şeklinde yanıt verdi.

Beyaz dün gece yine çok muzipti. Kendisi ilerlemiş yaşına rağmen, gencecik yakışıklı çocuklarla aşık atmaya çalıştı. Özellikle İsmail Ege Şaşmaz'ı laflarıyla ezmeye çalıştı, ancak Güneşi Beklerken'in yakışıklı çocuğu 'Barış' buna izin vermedi ve o da karşı ataklarıyla üste çıktı. Geceye Fettah Can şarkıları damgasını vurdu. Adeta bir konser gibi şarkılarını söyleyen Fettah Can, izleyenleri eğlendirdi.

İşte dün akşam Beyaz Show'da neler olduğunun özeti ve videosu Spothaber.com'da. Beyaz Show'un tamamını tek parça izlemek için yukarıdaki video izle denilen yere tıklayın.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku