TV-Medya:
Bir Erkek Bir Kadın canlı izle Star tv 8 Aralık 2013 Final bölümü

Bir Kadın Bir Erkek yepyeni bölümüyle bu akşam Star Tv ekranlarında müdavimleriyle buluştu. 8 Aralık 2013 bölümünde yine kahkaha tufanı yaratan Bir Erkek Bir Kadın'ın yeni bölümünü spothaber.com adresinden canlı izleyebilirsiniz.

Zeynep nihayet hamile…

Zeynep’in hayalleri gerçek olmuştur. Artık hamiledir. Ozan’ı babalık heyecanı sarar. Zeynep’in aşermeleri, bebeklerine koyacakları isim araştırmalarının yanı sıra, Ozan Zeynep gibi hissetmeyi başarabilecek midir?

Ozan ve Zeynep’in hayalleri gerçek oluyor!

Zeynep’in hamileliği ile çiftimiz en ufak ağrıda soluğu hastanede doktorun yanında almaktadır. Ozan her ne kadar tam olayın havasına girmemişse de sonunda babalığını anlamaya başlar. Yıllar boyu süren aşk, meyvesini vermektedir sonunda. Zeynep anne, Ozansa ciddi ciddi baba olma yolundadır. 


STAR TV BİR KADIN BİR ERKEK CANLI İZLE

Seksi Ozan
Ozan, Zeynep’in kendisini artık seksi bulmadığını düşünmeye başlar. Bir internet sitesinde gördüğü ‘erkekler için seksi olma rehberini’ madde madde uygulamaya koyulur. İşler pek de beklediği gibi gitmeyecektir.
İntihar
Zeynep ve Ozan intihar etmek isteyen bir adama denk gelirler. Bir süre sonra adamı moral vererek indiremeyince, adamın problemlerini bizzat çözmeye kalkarlar. Bu yolda o kadar coşarlar ki, aldıkları bazı kararlar kendilerine zarar verir...
Erkek Zeynep
Zeynep, eğer erkek olsaydı, Ozan’ın en sevdiği kankası olacağını iddia eder. Bu iddia üzerine dünyanın en sevimsiz erkeği Zeynel ortaya çıkar.


Demet Evgar ile Emre Karayel'in müthiş uyumundan destek alan program, kadın erkek ilişkileri üzerine kurulu hikâyeleri ekrana taşıyor. İlişkiler ile ironik bir biçimde dalga geçen dizi, evde, arabada, alışverişte, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor.

Dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün ve cesur bir tarzda anlatıyor. Sabit bir kamerayla çekimleri gerçekleştirilen ve belirli bir kurgusu olmayan kısa hikâyeler, ilişkilerde yaşanan komik diyalogları ve olayları yansıtıyor.

Adalet Hala’nın bayramda kurban işini abartmasını engellemek için durumu Ozan ve Zeynep ele alır. Ama her seferinde olduğu gibi Zeynep kurbanlıklara kıyamaz. Adalet Hala ile Zeynep arasında kalan Ozan’ı ise nasıl bir son beklemektedir?

İstanbul’un gürültü ve kalabalığından illallah diyen Zeynep ve Ozan hafta sonu şehir dışına çıkmaya karar verir. Kafa dinlemek için gittikleri otel, hiç de öyle umdukları gibi sessiz ve huzurlu değildir.

Zeynep, dolaşırken rastladıkları bir portre ressamına Ozan ve Zeynep'in portresini çizmesi için ısrar eder. Ozan'ın itirazlarına rağmen oturup poz veren ikili, ressamı çileden çıkartmayı başarır.

Ozan ve Zeynep, alışveriş sonrası taksi bulamayınca minibüse binerler. Minibüse binmeye alışık olmayan Zeynep, Ozan'ı rezil eder. Evlilik arifesinde her şey yolunda giderken Ozan ve Zeynep ne zamandır kavga etmediklerini fark ederler.

Nazardan korkan çift kavga edebilmek için türlü bahaneler bulup başarılı olabilecekler midir?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku