TV-Medya:
Çalıkuşu 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Feride intihar etti! 11.02.2014

Evet sayın Çalıkuşu severler, sizlerle yepyeni bir fragmanı karşılaştıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Dün akşam 18. son bölümünün yayınlanmasının ardından şimdi de 19. yeni bölümü merakla beklendi. Çalıkuşu 19. bölüm fragmanı Spothaber.com'da sizlerle. Yeni bölümde acaba Feride ölecek mi?

Doktor Selim'in son bölümde Feride'ye hastalıklı aşkını göstermesi ve kaçırması üzerine Feride intihar etmişti. Son sahnede boğazında ip olan Feride, 19. bölüm fragmanına göre intihar edecek ve adeta arafta kalacak. Ölmüş annesi ve babası ile Kamran arasında kalan Feride, Kamran'ın kalp masajıyla hayata dönebilecek mi? Hepsi sadece ve sadece Çalıkuşu'nun 19. yeni bölümünde! Çalıkuşu 19. bölüm fragmanı Spothaber.com'da.Çalıkuşu 18. bölüm özeti

Çalıkuşu dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dananın kuyruğunun kopacağı bu akşamki yeni bölümde neler olacak neler. Feride ile Kâmran arasında buzlar erirken, Doktor Selim de bombayı patlattı. Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı izle. Bu akşam saat 22.00'de Kanal D'de Çalıkuşu 18. bölümüyle ekranlara gelecek. Çalıkuşu 18. bölüm.

Bu akşam Kanal D'de yine Salı gecesi keyfi yaşanacak. Özellikle bomba gibi bir bölümle izleyicini heyecanlara gark edecek olan Çalıkuşu dizisinde sizlere bir iyi bir de kötü haberimiz var. Geçen bölümde 40 kez Feride'ye 'Seni Sevmiyorum' diyecekken, 40 deyişinde Feride tarafından ağzı kapatılan Kamran, nihayet barıştı. Birbirlerini delicesine seven, ancak muzip bir inala bir türlü birbirlerine açılamayan ikili nihayet izleyicilerinin görmek istediği gibi. Kötü haberimiz ise, Doktor Selim sessizliğini bozacak. Necmiye ile zorunlu bir evlilik hapsine giren Selim, nihayet Konağın kapısına dayanır ve aileye adeta bir facia yaşatır. Bu akşam saat 22.00'de 18. yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Çalıkuşu'nun kaçırmayın! Çalıkuşu bu akşam saat 22.00'de Kanal D'de. Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı Haberevet.com'da. Çalıkuşu yeni bölümü burada.

Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Selim Feride'nin başına büyük bir bela açıyor. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle.  Çalıkuşu 18.bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu son bölüm fragmanı izle.

Bu akşam saat 22.00'de başlayacak olan fenomen dizi Çalıkuşu'nda Feride ile Kamran arasındaki aşk hikayesi tazelenecek. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in baş rollerinde oynadığı Çalıkuşu'nun canlı izleme linkini Haberevet.com'da izleyebilirsiniz. Çalıkuşu 18. yeni bölümü bu akşam saat 22'de Kanal D'de. Kanal D Canlı izleme linki için tıklayın. Çalıkuşu Kanal D canlı izle.

Çalıkuşu dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dananın kuyruğunun kopacağı bu akşamki yeni bölümde neler olacak neler. Feride ile Kâmran arasında buzlar erirken, Doktor Selim de bombayı patlattı. Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı izle. Bu akşam saat 22.00'de Kanal D'de Çalıkuşu 18. bölümüyle ekranlara gelecek. Çalıkuşu 18. bölüm.

Çalıkuşu 18. bölüm Fragmanı izle , Çalışuşu Son Bölüm izle,Çalıkuşu Yeni Bölüm fragmanı tıkla izle. Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı izle. dizi izle. Çalı Kuşu 18. bölüm fragmanı izle. Çalı Kuşu 18. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çalı Kuşu 18. yeni bölümü ve tüm soruların cevabı...


Çalıkuşu 18. Bölüm, Kanal D’de yayınlanan dizi’nin 18.yeni bölümünde merak uyandıracak sahnelerinin yaşanacağı bir bölüm olacak. Çalıkuşu 18. Bölüm Fenomen dizide neler yaşanacak, merakla bekleniyor bu akşam Kanal D’de sevenleri ile buluşacak.Kanal D'nin yeni dizisi Çalıkuşu'nun 18. bölümü bu akşam izleyicilerle buluşuyor. - Çalıkuşu 18. bölüm dizi izle.Fenomen dizi Çalıkuşu 18. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen dizi bu akşam yeni bölümü ile başlıyor.

Çalıkuşu, Reşat Nuri Güntekin tarafından 1922 yılında yazılmış bir romandır. Ağırlıklı olarak Anadolu'da geçen ve arka planda Osmanlı'nın son yıllarını anlatan bir romandır. Kitabın son kısmı hariç, bu bölüm dışarıdan bir gözlemcinin anlattıklarıdır, romanın ana kahramanı Feride'nin hatıra defteri şeklinde yazılmıştır. Reşat Nuri Güntekin, Çalıkuşu'nu önce İstanbul Kızı adıyla dört perdelik bir oyun olarak yazmıştır. Yapıtı, 1922'de Vakit gazetesinde Çalıkuşu adıyla roman olarak yayınlanınca büyük ilgi çekmiştir. Çalıkuşu, duygusal bir olayı anlatmakla birlikte dönemin toplumsal sorunlarının eleştirel olarak da ortaya koymaktadır. Çalıkuşu, Türkiye'de yeni ve modern bir dönemin başlamasını özendiren bir roman olarak kabul edilmektedir. Bu sezonda romandan uyarlanılarak dizi haline getirilen Çalıkuşu'nda başrollerini ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcan bulunmakta
Peki Yeni bölüm’de neler oldu biraz bahsedelim
Feride inadı bırakıyor

Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; inadı bırakan Feride ile Kamran barışıyor ve sevgilerine sahip çıkıyorlar.

İnadı bırakan Feride ve Kamran barışır ve sevgilerine sahip çıkarlar. Bu güzel haber konaktakileri çok sevindirir.

Göstermelik evliliğinde mutsuz olan Selim, Feride'yi bir türlü aklından çıkaramaz. Onu gizlice izler, takip eder. Sarhoş olduğu bir gece de, kendini Fransız Mektebi’nde bulur. Ona saldırır, tehdit eder. Feride çok korkar. Olanları Müjgan Abla'sıyla paylaşır. Besime Hanım ve diğerleri, Selim’in Feride’ye yaptığı tehditleri olaylar büyümesin diye Kamran ve Seyfettin Bey’den saklarlar ve kendi başlarına çareler ararlar. Ancak bu sırları, başlarına umulmadık belalar açacaktır.

Kamran, uzun zamandır hekimlikten uzaktır. Nihayet, yeniden bir hastaneye hekim olarak kabul edilir ve çalışmaya başlar.

Geçmişte yaptıklarından pişman olan Necmiye, Selim'den sık sık dayak yer. Besime Hanım bunu fark ettiği gün üzülür, kızını alıp eve getirir. Bunu anlayan Selim, deli gibi konağın kapısına dayanır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku