TV-Medya:
Çalıkuşu 7. bölüm fragmanı 12 Kasım 2013 Yeni bölüm

Çalıkuşu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Çalıkuşu 7. bölümde neler olacak? Çalıkuşu 7. bölümde Kamran ve Feride aşkını itiraf edecek mi? Çalıkuşu 7. bölüm 12 Kasım 2013 tarihinde saat 20:00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bugün ekranlara gelecek olan Çalıkuşu yine reytingleri alt üst edecek.  Feride Kamran içten içe birbirlerini beğenemeye başladılar.. Kamran Feride'yi küçük bir çocuk olarak görse de aşk kaçınılmaz bir son onlar için .. Çalıkuşu 5 Kasım 2013 yani bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20:00'de sevenleriyle buluşacak.. 
 

Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; Kamran ve Feride’yi zor günler bekliyor.

Feride ve Kamran'ın aşkı ne zaman dile gelir? Biri itiraf etse, diğeri çözülecek belki... Seyfettin Bey'in kederine yeni kederler eklenir. Konaktakiler acı içinde, perişan. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle.

Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Levend, Feride'yi gözüne kestirir. Kamran ve Feride'yi zor günler beklemektedir. Aşk kadını Neriman, kaybetme korkusuna kapılınca şeytani fikirler devreye girer.

Oyun başlar ! Artık veda zamanıdır. Feride küskün, Kamran üzgün. Her şeyini yavaş yavaş kaybeden Kamran; seçim yapmak zorundadır. Verilecek karar, geleceğe giden yol olacaktır.

Haylaz ve uslanmaz bir Çalıkuşu olan Feride büyüyünce kabul etmesede aşkın ne olduğunu anlıyor. Kuzeni Kamuran'a gönlünü kaptıran Feride aşkın büyük yükünü kaldıramayıp kaçıyor. 

Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır.

Şatafatlı yaşantısını bırakıp küçük bir köye öğretmenlik yapmaya giden Feride'yi gittiği yerde aşktan daha ağır gerçekler bekliyor. Feride ilk başlarda alışamasada zor şartlar sayesinde olgunlaşıp fedakar bir öğretmen olacak ... Kamuran ile aşkı ise dillere destan...Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku