TV-Medya:
Çalıkuşu ne zaman başlayacak? Çalıkuşu 3. fragman 04 Eylül 2013

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerini paylaştığı Çalıkuşu yakında başlıyor. Çalıkuşunun üçüncü tanıtım fragmanı 3 Eylül Salı günü Kanal D ekranlarında yayınlandı.

ÇALIKUŞU TWİTTER'I COŞTURDU

☀ Güneş ☀ ‏@HGunu Çalıkuşu fragmanları sade ve güzel olmuş. Sloganı da beğendim. En önemlisi Burak ve Fahriye göze hitap ediyor 

Gizem Merve Kaboğlu ‏@gizemkaboglu Çalıkuşu'nun sloganı ne öyle 'yeni başlayanlar için sabır dersleri'... Çok komik ya ;) çalıkuşu101 

SheylaSservi ‏@SheylaSservi Fahriye Evcen “Çalıkuşu’nda canlandırdığım ‘Feride’ gibi değilim. Acı çekmekten korkup aşktan kaçmam. 

İkincisayfa ‏@ikincisayfa 'Çalıkuşu' ile ekrana gelecek olan Fahriye Evcen: "Almanya'da yaşarken adımı söyleyemezlerdi. Beni 'Fifi' diye çağırırlardı.

Oya Doğan ‏@oyadogan Çalıkuşu çok merak ettiğim projelerin başında bu sezon. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit adeta rüya cast olmuş 


ÇAĞAN IRMAK'IN GÖZÜNDEN ÇALIKUŞU

Aydan Şener'in başrolünde yer aldığı, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden "Çalıkuşu", günümüze uyarlanıyor.
Fahriye Evcen'in 'Feride' karakterini ve Burak Özçivit'in 'Kamuran' karakterini canlandıracağı "Çalıkuşu" adlı drama dizisinin çekimleri başladı.
Çağan Irmak'ın süper vizörlüğünü ve Doğan Ümit Karaca'nın yönetmen koltuğuna oturacağı yeni dizi yeni sezonun en iddialı projelerinden gösteriliyor. Çalıkuşu dizisi Eylül ayından sonra Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

ÇALIKUŞU KONUSU

Küçük yaşta annesini kaybeden Feride (Fahriye Evcen)'e teyzesi bakmaktadır. Subay olan babasını çok az görebilmektedir. Bir ara izinli gelen babası onu Dame de Sion Okulu'na yatılı olarak verir. Çok haşarı olan ve ağaçlardan inmeyen Feride'ye çevresi bu nedenle Çalıkuşu ismini takmıştır. Seneler geçmiş, Feride büyümüştür. Kendisini okulda ziyaret eden teyzesinin yakışıklı oğlu Kamuran'la birbirlerine aşık olurlar. Evlenme hazırlıkları sürerken arada başka bir kadının olduğunu düşünen Feride evden kaçar ve bakanlığa başvurarak öğretmen olarak İstanbul'dan uzakta bir görev ister. Savaşın yoksullaştırdığı Anadolu'da bir köyde öğretmenliğe başlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku