TV-Medya:
Çalkuşu yeni bölüm 14. bölüm fragmanları 1-2 İzle Çalıkuşu son bölüm tek parça

7 Ocak 2014 Salı akşamı yeni saati olan 21:45'te ekrana gelecek olan Çalıkuşu dizisinin 14. bölümü için ilk fragman yayınlandı. Çalıkuşu 14. bölümden ipuçları veren fragmandan anlaşılacağı üzere seyirciler Kamran ve Feride arasında yaşanan duygusal anlara tanık olacaklar. Kamuran ve Feride kalplerini, içindekileri birbirlerine açıyorlar. İşte Çalıkuşu yeni bölümden ilk görüntüler ve Çalıkuşu son bölüm izleme linki...

Çalıkuşu yepyeni bir bölüm ile ekranlara geldi. Kamran Feride'ye yaptığı evlilik teklifinin cevabını alamayınca Madrid'e gitmeye karar verdi. Kamran'ın temelli gideceğini duyan Feride gururunu yenerek Kamran'ın önüne çıktı ve gitme dedi. Feride böylesine büyük bir aşkı ilkkez yaşadığı için daha ne yapacağını bilmezken Kamran ona aşk dersleri vereceğini ve onu hiç bırakmayacağını söyledi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ayrı bir heyecan olan Çalıkuşu'nun 13. son bölümü dün akşam yayınlandı. Dizide yine heyecan ve aşk fırtınaları esti. Herkesin büyük merakla izlediği ve her Salı günü ekranları başına kilitlendiği Çalıkuşu'nun dün akşam yayınlandı ve izleyen herkesi ekranbaşına kilitledi.Çalıkuşu son bölüm izle, Çalıkuşu son bölüm tek parça izle, Çalıkuşu 13. bölüm tek parça izleme linki haberimiziin detayındadır.


ÇALIKUŞU SON BÖLÜM 13. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEME LİNKİ

Daha önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz Çalıkuşu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in muhteşem oyunculuuğu ile tekrar ruh buldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu her bölümünde reytingleri alt üst ederek birçok diziyi geride bırakıyor.

Çalıkuşu 14. bölüm Fragman izle Çalıkuşu 14. son bölüm izle. Kanal D den full hd kalitesinde dizi seyret. Çalıkuşu son bölümde Kamran, Feride'ye evlilik teklif ediyor! Çalıkuşu 14. son bölümde acaba Feride, Kamran'ın teklifini kabul ediyor mu? Çalıkuşu 14. bölüm full izle. Çalıkuşu son bölüm izle. Çalıkuşu 14. son bölüm full dizi izle. Çalıkuşu son bölüm seyret. Çalıkuşu 14. bölüm Kanla D ekranlarından full izle.Çalıkuşu'nun geçen hafta yayınlanan 13. bölümünde hem romantizim hemde hüzün bir aradaydı. Tüm içtenliği ile bütün sevgisini Feride'ye itiraf eden ve evlliik teklifinde bulunan Kamran Feride'nin bu teklifini cevapsız bırakmasıyla adeta yıkıldı.

Feride'nin evlilik teklifine cevap vermemesiyle yıkılan Kamran bütün hayatını kökten değiştirecek bir karar aldı. İstanbulda ki görevinden istifa eden Kamran uzun bir süreliğine Madrid'de yaşama ve çalışma kararı alarak herkesi şaşırttı.

alı 1


alı 2

ÇALIKUŞU YENİ BÖLÜMDE: Feride, Kamran’ın evlilik teklifine “evet” diyor.
 

ÇALIKUŞU SON BÖLÜMDE: Feride'den umudunu kesen Kamran, yurt dışına gitmek için evden ayrılır. Bunu duyan Feride, aşkına yetişebilmek, onun gidişini durdurabilmek için konağa doğru hareket eder. Nihayet yolları kesişir. Olanı biteni anlatır. Kamran, ona inanır. Feride, evlilik teklifine “evet” der. Dünyalar ikisinin olur. Konak son zamanlarda epeyce acı olaylar yaşamıştır. Bu güzel haberi bir an önce evdekilere açıklamak isterler.

ÇALIKUŞU YENİ BÖLÜM: Öte yandan, Seyfettin Bey, Necmiye'nin yaptıklarını hazmedemez. Küskün bir şekilde, onu evden uzaklaştırır. Eşyaları hızlıca toplanır. Necmiye için yeni evinde bir hayat başlar. İntikam almak için artık daha çok sebebi vardır. Besime Hanım'ın yüreği bir kez daha tutuşur. Konak iyice sessizleşir.

alı 4

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku