TV-Medya:
Dila Hanım 51.bölüm fragmanı 3 Ocak yeni bölüm fragmanı

Dila çaresiz Dila ne yapacağını bilemez haldedir. Dila Hanım adım adım sona yaklaşırken gelişmeler de birbirini kovalıyor. Rıza ve Dila ne zaman bir araya gelip aşklarını ne zaman yaşayabilecekler. 

Dila Hanım 51.bölüm fragmanı izle. Dila Hanım yeni bölüm framganı izle. Dila Hanım son bölümü izle. Dila Hanım yeni bölüm fragmanı 3 ocak. Dila Hanım izle. Dila hanım son bölüm izle. Dila Hanım yeni bölüm fragmanı izle hd

Dila Hanım bu akşam 50. bölümüyle ekranlara geliyor. Dila bu akşam yine şok üzerine şok yaşayacaktır.  Rıza'nın hayatı kararmaya devam ediyor. Melike Dila'dan özürler üzerine özür dilese de Dila bu özre karşılık vermiyor. Rıza'dan da ayrılan Dila artık İstanbul'a gitmek için harekete geçmiştir. Tüm çalışanlar Dila'nın gitmemesi için ona yalvarır ancak Dila'nın kararı kesindir. Azer ise köylüye kök söktürmeye devam etmektedir.

Arzu 'nun santaj cd 'si Dila'nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir.  Rıza 'nın kızı Melis Adana'da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza'ya zor günler yaşatır.

Dila Hanım 51.bölüm fragmanı izle. Dila Hanım yeni bölüm fragmanı izle. Dila Hanım izle. Dila Hanım yeni fragman izle. Dila Hanım yeni yepyeni bölüm fragmanı izle

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan'ın İstanbul'dan arkadaşı Suat Adana'ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila'yı zor günler beklemektedir. Canan ile Rıza ' nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak? Dila ' nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar 'ın hapishane'de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ' nın başına çok işler açacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku