TV-Medya:
Düğün Dernek filmi full izle. Tek parça HD Düğün Dernek takılmadan donmadan izle

Düğün Dernek filmi seyircisinin büyük beğenisini topladı. Geçen hafta gösterime giren ve seyirci tarafından büyük bir beğeni toplayan Düğün Dernek filmi gişede rekor kıracak gibi görünüyor. Sinemaya giden pozitif yorumlarla dönüyor. Çok güldük çok lafı ağızlardan düşmek bilmiyor. İşler Güçler'in ardından birde sinema filmini patlatan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'e pozitif tepkiler yorumlar yağmaya devam ediyor. Düğün Dernek filmi full izle. Tek parça HD Düğün Dernek takılmadan donmadan izle..

 

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin oynadığı Düğün Dernek film bu haftanın öne çıkan eserleri arasında. İşler Güçler'den sonra bu işe giren Ahmet Kural ve Murat Cemcir Düğün Dernek filmi ile ilgili gelen yorumlarda pozitif. İşte bu hafta vizyona giren filmler ve detayları spothaber.com'da...

 

"DÜĞÜN DERNEK"İN KONUSU:
 
Sivas'ta bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar. İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan 4 kafadarın hikayesinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever ve İnan Ulaş Torun başrolleri paylaşıyor. Zerrin Sümer, Kemal İnci, Burak Satıbol, Korhan Herduran, Yeliz Kuvancı, Cemil Şahin, Erol Aksoy, Basri Albayrak, Kebire Tokur, Reyhan İlhan, Toygun Ateş gibi dev bir kadrosu bulunan film, sürpriz konuk oyunculara da sahip!
 

Düğün Dernek filmi vizyonda.Düğün Dernek filmi izle.Düğün Dernek filmi fragmanı izle.Düğün Dernek filmi tanıtım video full hd tek part izle.

Düğün Dernek filmi konusu ise genel olarak şu şekilde olmaktadır. Bir kasaba da geçen olaylar dört arkadaşı yaptıklarını anlatmaktadır. Amaç ise bir düğün yapma kararlarıdır. Ancak bu bekledikleri kadar kolay olmamaktadır. Selçuk Aydemir'e ait olan filmin başrolleri ise fazla komedinin sinyallerini vermektedir.
 
Dört yakın arkadaşın kafa kafaya verip imece usülü bir düğün yapmaya çalışması ve bu süreçte beklenmedik durumlarla karşılaşmasını konu alan BKM yapımı komedi filminin senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'e ait. Başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut ve Barış Yıldız yer alıyor.
 
İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Binnur Kaya nın oynadığı film. 2013'ün sonlarında gösterime girecek filmin çekimleri Erzincan ve Sivas'ta yapılmıştır.
 
Orta Anadolu'daki bir köy düğününde dünyanın çivisi çıkar ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar...

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku