TV-Medya:
Enver Ören öldü İhlas yasta!..

Enver Ören Öldü!. Sevenleri için sözün kifayetsiz kaldığı bir nokta. Enver Ören Öldü!..

Türk medyası ve özellikle de İhlas camiası yasta. Enver Ören öldü. İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Enver Ören tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Enver Ören, Türkiye gazetesinin kurucusuydu. TGRT ile muhafazakar medyada devrim yapan Enver Ören, İhlas Finans'ın mali zorluğa girmesinden dolayı çok zorluklar yaşamıştı. Enver Ören camiasında sevilen bir isimdi. Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Enver Ören'in vefatının ardından, "Çok mübarek bir insandı. Kimsenin kalbini kırmamıştır. İnanan insanlar için gazeteciliğin en zor yapıldığı dönemlerde bir yıldız gibi parladı." dedi.

Enver Ören'in özelliklerini anlatan Nuh Albayrak şöyle devam etti:

"Kendisinin her zaman sağlık problemleri vardı. Ama her zaman güler yüzlüydü. Problemlerini belli etmek istemezdi. Bana da fazla gülmediğim için sitem ederdi. Bir gönül adamıydı."

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Özgün ise Enver Ören'in ölümünün ardından şunları söyledi:

"Allah rahmet eylesin, makamı Cennet olsun. 47 yıldır kendisini tanıyorum. Hem ağabey hem babam. Fazla birşey söyleyemiyorum. Bir hatıramı anlatmadan geçemeyeceğim. Eşim rahatsızdı. Sudan'da bir profesör tedavi edebiliyormuş hastalığı. Enver Ağabey, bu profesörü asistanları ile birlikte Türkiye'ye getirdi. Allah rahmet eylesin. Makamı Cennet olsun. "

Enver Ören'in ölüm sebebinin beyin kanaması olduğu açıklandı. Enver Ören, bir süredir hastanede yatarak tedavi görüyordu.

Enver Ören, yarın Eyüp Sultan Camii'nde kılınacak ikindi namazının ardından toprağa verilecek.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku