TV-Medya:
Eser Karakaş Star'dan kovuldu
Eser Karakaş, Birgün gazetesinde 31 Aralık 2014′te yayımlanan söyleşisinde AK Partililer ve muhafazakar kesime sert sözler söylemiş hatta küfür etmişti.

Karakaş, “Kıçımın muhafazakârı. Muhafazakârsan bunu yapamazsın. Bizde kendine muhafazakâr diyenler ancak apış arası muhafazakârıdır” diyerek küfretmişti. 


“ AK Parti muhafazakâr bir parti değildir. Oportünist (fırsatçı) bir partidir. (…) Muhafazakâr bazı değerlerin özünü korumaya çalışır. Türkiye’de korunacak en önemli şeylerden biri İstanbul’un siluetidir, dünya mimarlık tarihinin en iyi korunmuş siluetlerinden biridir. AK Parti döneminde OnaltıDokuz kuleleri dikildi silueti mahveden. Onu yapan adamı da tanıyorum, kendisine muhafazakâr diyor. Kıçımın muhafazakârı. Muhafazakârsan bunu yapamazsın. Bizde kendine muhafazakâr diyenler ancak apış arası muhafazakârıdır.”

Bu söyleşiyi gözden geçireceğini ancak bir yolculuğu nedeniyle yapamadığını söyleyen Eser Karakaş, “İletişim kazası oldu. Onlar da bunun maliyetini gösterdiler” dedi. “Daha kibar ifadeler kullanabilirdim” diyen Karakaş, ilgili sözlerinin “bazı çevreleri rahatsız ettiğini” aktardı. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Arka Sokaklar efsanesi sona mı eriyor?
Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yerine final kararı aldı.

Haberi Oku