TV-Medya:
Esra Erol'la Evlen Benimle  Fox TV Canlı izle


ATV'den Fox TV'ye geçen Esra Erol bomba gibi geldi. Haberevet.com farkıyla programı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Son yıllarda hayatımıza çöp çatanlık pğrogramları girdi. İlk başlarda sadece yaşlıların katıldıkları evlilik programlarına son yıllarda rağbet fazla olunca artık gençlerde bu programlara iigi göstermeye başladı. Esra Erol'un sunudğu evlendirme programına ilgi oldukça yoğun oldu. Reytingleri sallayan Esra Erol'u kanallar adeta kapış kapış etti. Esra Erol'un programı FOX TV' ye transfer oldu. Hal böyle oluncada proramın kaç paraya transfer olduğu Esra Erol'ujn ne kadar kazanacağı konuşulup durdu. Konuşulan rakamlar dudak uçuklattı. Esra Erol bu dedikodulara sustu sustu sonunda patladı. İşte Esra Erol'dan şok açıklamalar.

Fox TV’ye transfer olan evlilik programı vesilesiyle bir araya geliyoruz Esra Erol’la. Erol, altı yılda evlenmesine vesile olduğu 300 çifte 2 Eylül’den itibaren yenilerini ekleyecek. Bir yandan yeni programın hazırlıkları, bir yandan ev taşıma telaşı, tatlı bir yorgunluk var üzerinde.Hep gülen ve klişe cümleler kuran kartondan bir ekran yüzü değil Esra Erol.

Röportaj sırasında, bazen hep aynı şeyi yapmaktan sıkıldığını, şehit haberlerinin geldiği günlerde programı sunarken kendini samimiyetsiz bulduğunu, RTÜK’ün bazı cezalarına kırıldığını, kapı kolu silmede ne kadar usta olduğunu, ikinci çocuğu ne zaman doğuracağına bir türlü karar veremediğini içtenlikle anlatıyor. Yardım eli uzattığı kadınları anarken gözleri doluyor, tabağındakilerden sevdiği bir şeyi elleriyle bana da ikram ediyor, iki yaşındaki oğlunun fotoğraflarını gösterip taklidini yapıyor.
Kendisi de kabul ettiği için rahatlıkla söyleyebilirim, sahiden “fırlama” bir tarzı var. Ağırbaşlı cümleler de kuruyor ama ciddi bir cümlesi bitmeden zıplamaya başlayıp kahkahalar atacak gibi bir hali var her zaman.<object width="100%" height="380" data="http://www.vidyoda.com/player/_vidyodaPlayer_fox.swf?autoLoad=true&autoStart=true&vidyodaLogo=false&channelID=hEhakZxcFB4=&categoryID=iyEFZ9rUac0=&rServer=rtmp://fox-l.mncdn.com/foxtv_web/foxtv3&live=true&strSource=rtmp://fox-l.mncdn.com/foxtv_web/foxtv3&mobileSource=&skinUrl=http://www.vidyoda.com/skin/foxSkin.swf&publisherLogo=&light=true&playerIdentity=vidyoda" type="application/x-shockwave-flash"> </object>

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku