TV-Medya:
Fatih Harbiye 5. bölüm fragman İnternete Özel 19 Eylül 2013

İlk bölümünden itibaren reyting basamaklarını ikişer ikişer tırmanan Fatih Harbiye'inin 4. bölümüyle bugün Fox ekranlarında.

Annesinin bileziğini geri alabilmek adına, kapısına gittiği Macit’in teklifi, Neriman’ı zor durumda bırakır. Beklemediği bu teklif karşısında çaresizlik içinde kalan Neriman, ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Hayatlarına esrarengiz bir şekilde giren Şahika, sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile başta Gülter olmak üzere herkesi çok şaşırtacaktır.

Bir türlü araları düzelmeyen Neriman ve Şinasi için gergin anlar devam etmektedir. Özlem’in, Şinasi’ye yakınlaşma çabaları, yeni bir problem olarak Neriman ve Şinasi’nin karşısına çıkar. Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre’nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit’in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?
FATİH HARBİYE FOX CANLI İZLE

FATİH HARBİYE 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Macit ve Neriman aşk kötü başladı. Macit için değil ama Neriman için çok kötü oldu bu olay. Babasından gizli akşam ilk kez dışarı çıkan Neriman çuvallamıştır. Gece Macit yatta başbaşa kalmak zorunda kalan Neriman aslında korktuğu şeyi yaşamamak için attı kendini denize. Oysa daha büyük bir kabus ile başbaşa kalmıştır.

Mahallede gazeteler okunuyor ve Neriman 'ın haberi olmadan herkesin haberi vardır Neriman'ın yaşadıklarından. Önce Şinasi vurur yüzüne gazeteyi sonra da babası.. Kahvede arkadaşlarının ağır sözlerine maruz kalan Neriman'ın babası evde kızına çok ağır konuşur. Neriman'ın dalı kolu kırılmıştır. Artık kimsenin yüzüne bakacak hali kalmamıştır.

Aslı ise yaşadığı talihsiz olayın evlilikle sonuçlanmasından huzursuzdur. Çünkü mutlu olmayacağını biliyor. Aslı o evden gelinlikle çıkıyor ama sonu bilinmeyen bir yola gidiyor. Aslı'nın bu hali herkesi üzmüştür.

Şinasi ise iyice kudurdu. Elini eline değdirmediği gözü gibi baktığı sevdiceğini bir başka adamın yanında gece ve denizde sırılsıklam görünce delirir. ehh haksızda değildir. Kolay mı?


FATİH HARBİYE 3. BÖLÜMDE NELER OLDU

Macit’in, Neriman’a yakınlaşma çabası, Neriman’ın aklına Aslı’nın yaşadığı talihsiz olayı ve sonrasında yaşananları getirmiş ve iyice paniğe kapılan Neriman, kendisini boğazın derin sularına bırakmıştır. Teknede yaşanan olayların ardından Neriman ve Macit arasında son derece gergin anlar yaşanmaya başlar. Ailesine yalan söylemesinin verdiği üzüntü ile gecenin de tatsız sonuçlanması, Neriman’ın suçluluk duygusunun artmasına sebep olur.

Tüm bu yaşananların yanında Şinasi ile olan ilişkisinde de karabulutlar gezmeye başlar.

Şinasi’nin, Konservatuardan arkadaşı olan Özlem ile yakınlaşması, Neriman’ı derinden yaralar.Neriman ailesi ve Şinasi ile arasında yaşanan problemleri tam da çözmek üzereyken, Fatih’e gelen beklenmeyen misafir, durulan suların tekrardan dalgalanmasına sebep olmuştur.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/tLVC0uZJ-l4?feature=player_detailpage" width="640" height="360"></iframe>

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku