TV-Medya:
Game Of Thrones 4. sezon ne zaman başlayacak? Yeni Fragman 2014 Sezonu

Game Of Thrones 3 sezon boyunca dünyanın en çok izlediği dizi oldu. Her bölümünde ayrı bir macera olan kan ve göz yaşının bir an olsun eksik olmadığı dizi büyük soru işaretlerini arkasında bırakarak 3. sezonuna veda etti.

Son bölümde Ejderhalar kraliçesi ordusunu büyütmeye ve güneye büyük krallığı yıkmaya doğru hızla ilerliyordu. Her geçen gün Khlaasi ordusunun gücüne güç katarak ilerliyor.

Walder Frey 3 sezon finalinin kötü adamıydı. Walder Frey Robb Stark'ın kızlarından biriyle evlenmeyi reddetmesi üzerine hain bir plan kurdu.

Stark ailesinden herhangi birisi kızlarımdan biriyle evlensin şartını sunan Walder Frey kızlarından birini Robb'un dayısıyla evlendirdi. Düğün beklendiğinden daha iyi geçiyordu. Gelin ve damat gerdek için odalarına götürüldükten sonra büyük yemek salonunda kızılca kıyamet koptu.

Walder Frey hain planının işlemesi için işaretini verdi. Walder Frey’in damadı bir çırpıda Robb Stark'ın hamile eşini öldürdü.

Walder Frey öyle içerlemiş ki Robb Star ve annesinide gözlerini kırpmadan öldürdü.

Arya ise Tazı'nın refaketinde heyecanla ailesine kavuşmak için kaleye geldiğinde ailesinden kimse kalmadığını öğrendi. Tüm dizi boyunca acımasız kötü adam olarak izlediğimiz Tazı vicdana gelip Arya'yı ordan kurtardı..


Game of Thrones 3. Sezon 9. Bölüm İncelemesi: Castamere Yağmurları Fotoğraf 7

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku