TV-Medya:
Güneşi Beklerken'de Güneş kim?

Güneşi Beklerken'de Güneş kim? Bu soruyu daha öncede sormuştuk. Cihan 15.bölüm sonunda Güneş'in yanına gitmiş ve ' Merhaba Güneş' demiş ve herkes aynı anada bu soruyu sormuştu. Güneşi Beklerken 'de bu gün aynı soruyu tekrar sorduk çünkü bu kez Jale geldi Güneş'in yanına. Güneş kim?

Jale Güneş'in yanına neden geldi? Neye hazırlar..

 

Güneşi Beklerken'de Güneş doğdu..Güneş kim? (06.10.2013 tarihli haber)

Güneşi Beklerken'de son bölümde olmadık bir iş çıktı. Dizinin adını aldığı Güneş çıktı ortaya. Sır.. Kim bu Güneş? Cihan alır başını gider efeler hemde bu saate kadar kimsenin bilmediği bir kişinin yanına.. Merhaba Güneş..

Dizinin adı neden Güneşi Beklerken diye düşünen izleyiciler ilerleyen günlerde cevabını bulacak. Bakalım Güneşi Beklerken 16.bölüm de Güneş'in ismi cismi varlığı çıkacak mı ortaya?
 
Güneşi Beklerken'de dengeler bozuldu. Zeynep ile Barış fört ederken diğer yandan Melis ve Kerem çıkmaya başladı. Zeynep.'te kıskançlık duygusu kabardı. Kerem resmen gıcıklığına çıkmaya başlamıştır Melis ile. Okul gerçek sevgi bahçesi gibi oldu. Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak. Güneşi Beklerken yeni bölümde neler olacak?
 
Melis iyice düşman kesilmiştir. Zeynep'e karşı açtığı savaşı kazanmıştır. Zeynep Kerem'in kendisini fark etmeyeceğini Onunla omayacağını daha önce Melis'e söylemişti. Melis ise zafer kazanmış komutan gibidir. Güneşi Beklerken 16.bölüm'de neler olacak? Melis Kerem aşkı devam edecek mi bakalım..
 
Jale hocanını durumu git gide kötüye gidiyor. Kemoterapi alan Jale halsiz yorgun ve bitkindir. Zeynep onu mutlu etmek için pasta almaya karar verir. Buna bütün sınıf ta katılır. Zeynep'in pasta yapma macerası romantik ve eğlenceli bir hal alır. Jale'ye en büyük destek öğrencilerden gelir. Büyük moral oldu bu durum Jale'ye..
 
Cihan Demet'in yaptığı bir oyunla Cihan'a Zeynep'in kendi kızı olmadığına inandırır. Murat sayesinde DNA testini kendi istediği gibi düzenler. Cihan hayal kırıklığı yaşar. Demet ise bu olaydan kurtulduğu için  çok mutludur. 

 

D.Yorgun

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku