TV-Medya:
Güven Bana Yarışması, Kuran Üstüne Yemin Etti atv İzle

 

ATV'de yayınlanan Güven Bana yarışmasında Kuran ve Allah üzerine yemin edip ardından yeminini tutmayan Cihan isimli yarışmacı medya gündeminde. Güven Bana'da Aydeniz isimli rakibini Kuran üzerine yemin ederek kandıran Cihan ödülü kazandı. Güven Bana Cihan ve Aydeniz'in yarışma anları video izle.
 


Tamer Karadağlı'nın sunduğu Güven Bana yarışmasının son bölümde ilginç anlar yaşandı. Güven Bana'ya katılan Cihan ve Aydeniz kimsenin gelemediği noktaya kadar birlikte geldiler. Kendilerine yöneltilen son soruyu da bildiler. 72 bin liralık para ödülü almaya hak kazanan yarışmacılar kendi aralarında butona basmamak için anlaştı. Cihan isimli yarışmacı Aydeniz'e "butona basmayalım, ben basmayacağım Kur'an çarpsın, Allah çarpsın , sende basma" dedi. Güven Bana yarışmasında rakibi ve yarışmacı arkadaşı Aydeniz'e güven veren Cihan, Tamer Karadağlı'nın artan tekliflerine dayanamadı butona bastı. 
 
Kur'an ve Allah üzerine yemin etmesine rağmen butona basan Cihan tepki çekti. Cihan'ın 72 bin lirayı alması üzerine elleri boş kalan Aydeniz "para önemli değildi yarışmak güzeldi ama keşke Kur'an üzerine yemin etmeseydin. Kazanan Fenerbahçe oldu" dedi.
 
 
Güven Bana yarışmasından 72 Bin Tl kazanan Cihsan butona basmam gerekiyordu. Yarışma formatı gereği sana güven vermem lazımdı ve bende öyle yaptım. Parayı eğitim için harcayacağım" dedi.
 
 
TARTIŞMA BAŞLADI
 
Bu andan itibaren ise Aydeniz'in Cihan'a yönelik suçlamaları başladı. "İnançlı bir insan olduğum için Kur'an üzerine yemin edilince dayanamadım, inandım" diyen Aydeniz, anne ve babasının hayatta olmadığın söyleyip İstanbul'da yaşadığına vurgu yaparak Cihan'a güvenmesinin büyük bir hata olduğunu belirtti.
 
 
"NİYE KUR'AN'I KARIŞTIRIYORSUN"
 
Güvendiği için kaybeden Aydeniz bu noktadan sonra Cihan'a dönerek defalarca "Niye yemin ediyorsun, madem kandıracaksın Kur'an'ı niye karıştırıyorsun" diye tepki gösterdi.
 
 
KAZANAN FENERBAHÇE OLDIU
 
Ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Aydeniz, "Bugün burada Fenerbahçeli olduğum için bir kez daha gurur duydum, kazanan Fenerbahçe olmuştur" dedi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku