TV-Medya:
Huzur Sokağı yayından kalkıyor mu?

 

Huzur sokağında Kerim karakterini canlandıran sanatcı hakan eratik, Huzur Sokağı oyuncularının paralarını alamadığı iddialarını doğruları. Reytinglerde kendi gününde birinci olan Huzur Sokağı Dizi'sinin Kerim'i Kanal Türk'te yayınlanan 2. sayfa programında ilginç açıklamalarda bulundu. Hakan Eratik " Huzur Sokağı bu cuma yayınlanmıyor.

 

 

Dizi yönetiminden gelen açıklama

Huzur Sokağı Dizisinin yönetimi dizinin cuma günü yayınlanmayacağını açıklarken para konusunu gündeme getirmedi. Yönetim Huzur Sokağı'nın çekimlerinin yetişmeyeceği için 14 12 2012 Cuma günü yayınlanmayacağını belirtti. Fakat akılardaki, Huzur Sokağı Yayından kalkıyor mu? sorusuna cevap bulunamadı.  Huzur Sokağı kendi gününde reyting oranlarında üst sıralarda yer alıyordu.

Huzur Sokağı Settinde İstismar Var

Bir süredir oyuncuların paralarını alamadığı ve bundan dolayı Huzur Sokağı 'nın yayından kalkacağı söyleniyordu. Cuma günü de yayınlanmayınca Huzur Sokağı bitiyor mu,durum nedir?" şeklindeki soruya şu karşılığı verdi: "Bu konuda doğruları söylemem lazım. paralarımızı alma konusunda zorluk yaşadığımız doğrudur. Bazı gecikmeler oldu, sonra biraz ödeme oldu fark biraz kapandı, ama hala geriden geliyoruz. Bizim için geçerli değil ama bu dizi setlerinde çok istismarlar oluyor. Çok mutsuz sayılmayız." 

Huzur Sokağı Dizisi'nde Kerim karakterini Hakan Eratik'in bu açıklamaları Huzur Sokağı ekibindeki rahatsızlığın göstergesi oldu. Eratik, Huzur Sokağı'nın yayından kaldırılıp kaldıromayacağı hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Huzur Sokağı’nın yeni bölümünün önümüzdeki hafta 21 Aralık’ta yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

 

 

Huzur Sokağı Yerine Ne Yayınlanacak?

Huzur Sokağı'nın Cuma günkü bölümünün yerine ATV ekranlarında cuma günü Huzur Sokağı’nın yerine Çağatay Ulusoy, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpiriçci’nin başrollerinde oynadığı Anadolu Kartalları filmi yayınlanacak.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku