TV-Medya:
Kamuran aldattı mı? Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı (16.bölüm fragmanı) - Çalıkuşu son bölüm full izle (15.bölüm)

Feride içinde ihanet kuşkusu yaşanıyor. Çalıkuşu 16.bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı 21 Ocak'da Kanal D ekranlarında yerini aldı. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu yeni fragman. Çalıkuşu son bölümde neler oldu? Çalıkuşu 16.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacak. Her zaman olduğu gibi bu hafta da spothaber.com'da .. Kamuran Neriman'a gitti mi?

Feride içinde büyük bir kuşuku ile yaşıyor. Kamuran Feride'yi aldattı mı? Kamuran gerçekten Neriman'a gitti mi? Feride bunları duymaktan ziyade görünce olan olur. Feride için artık bu aşk işkence halini aldı. Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı izle. Çalıkuşu 16.bölüm fragmanı. Çalıkuşu son bölüm izle. Çalıkuşu son bölüm izle.

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına her ne kadar inanmasa da, yüreğine bir kuşku da düşüyor.

Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Sevdiği adamı kaybetmekten de korkar.

Birbirlerini severler sevmesine de, Feride mesafelidir. Sürekli, Kamran'dan kaçar. Kamran, istenmediğini düşünür. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım'a hazırlıkları hızlandırmasını söyler.

Konakta mutluluk rüzgarları esmektedir. Herkes heyecanlıdır. Nişan günü gelir çatar. Gelin ve damadın eve gelmesi beklenir.

Feride'nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran'ın ihanetine inanır. Keder yüreğini ve dört bir yanı sarar.

Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu 16 Aralık 2014'ten itibaren Rusya da yayınlanacak. Başrollerini yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile güzel oyuncu Fahriye Evcen ile paylaştığı dizi artık Rusya ekranlarında olacak. Çalıkuşu Rusya'da da oldukça beğeni göreceği tahmin ediliyor.

Sevilen dizi Çalıkuşu artık Rusya kanallarında da yer alacak. Bu sezon Kanal D ekranların da yayınlanan dizi Rus kanallarının dikkatini çekti ve dizi ile anlaşılıp Rusya'nın ulusal kanallarından olan Domaşni Tv'de yayınlanacak. 

Rusya'nın ulusal TV kanallarından "Domaşni TV" Rusya'da "2. Çalıkuşu devri"ni başlatıyor. Sovyetler Birliği yıllarından sonra gösterilen ilk ve tek Türk dizisi olan, üzerinden onlarca yıl geçmesine rağmen hala hatırlanan Çalıkuşu dizisinin yeni versiyonu, Rusya'da gösterime giriyor.

Rus kadınlarının yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'i ve dizideki Kamran ile Feride'nin aşkı çok beğenilecek. 

12 Ocak pazar günü "prime time"da, saat 19.00'da ilk bölümü yayınlanacak olan dizi için kapsamlı bir reklam kampanyası başlatıldı. "Domaşni TV"nin yayınladığı "Muhteşem Yüzyıl", Rusya'da 2013 yılının en başarılı yabancı dizisi seçilmişti.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku