TV-Medya:
Kanal D canlı izle Arkadaşım Hoşgeldin 11. yeni bölüm HD. 10. bölüm full izle 13 Mart 2014 Ayşe Özyılmazel

Bu akşam yine bir Arkadaşım Hoşgeldin fırtınası esecek. Kanal D ekranlarında canlı izleyeceğiniz bu haftaki bölümde bakın Tolga Çevik ve Ezgi Mola'ya kim eşlik edecek? Kanal D canlı izle. Arkadaşım Hoşgeldin 11. yeni bölüm fragmanı ve 10. bölüm full izle linki Spothaber.com'da.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik ediyor. Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin 11.bölümü bu akşam yayınlanacak. Arkadaşım Hogeldin 11. bölümü fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanı Spothaber.com'da.Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölüm izle (Arkadaşım hoşgeldin yeni bölüm izle)
Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik ediyor.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölümü bu akşam yayınlanacak. Arkadaşım Hogeldin 10. bölümü fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanı.

KANAL D CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜM FRAGMANI 
 

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin geçen hafta 9. bölümü ile ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümü ile izleyenlere yine kahkaha tufanı yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü alttaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. Arkadaşım Hoşgeldin programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.


ARKADAŞIM HOŞGELDİN 8. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'nin beğeniyle izlenen  bol kahkahalı programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümüyle yine bol kahkahalı bir akşam yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin  izleyenler yine bol bol eğlendirdi. Arkadaşım'ın 8. hafta konukları güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu ve başarılı sanatçı Halil Sezai oldu.
 
Arkadaşım bu hafta ilk önce Urfalı krem satıcısı olarak karşımıza çıkacak. Arkadaşım,Minik ,yönetmen ve Ezgi Mola'ya bu bölümde İpek Tuzcuoğlu eşlik edecek. İlk bölümde Ezgi Mola karşımıza Rapunzel olarak çıkıyor. İpek Tuzcuoğlu ise Rapunzel'in annesi rolündedir.Rapunzel'in annesi Rapunzel'in saçlarındaki kırıklara çözüm bulması için Arkadaşım'ı bulur. Tabi ki Arkadaşımrahat durmayacak ve Rapunzel'e aşık olacaktır.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci bölümünde ise ekip 1700'lü yıllardadır. Arkadaşım 1700'lü yıllarda ressamdır. Ressam Arkadaşım, kraliçe'nin resmini çizerken zindana atılır. Zindanda Esas Kral olan, kraliçenin kardeşi Halil Sezai ile tanışan Arkadaşım, yine muzur planlar içinde bulur kendini. Arkadaşım Hoşgeldin yine bol kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 22:30'da Kanal D'de.
 
Arkadaşım Hoşgeldin 7.Bölümde Neler Olmuştu?
 
Arkadaşım hoşgeldin yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım hoşgeldin'in bu haftaki konukları İclal Aydın ve Ferhat Göçer'di. Arkadaşım Hoşgeldin 7.bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayın. Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle.
 
Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın konukları bu hafta İclal Aydın ve Ferhat Göçer oldu. 7.bölümüyle ekranlara gelen Arkadaşım hoşgeldin yine izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Yine kahkaha dolu bir bölüm ile ekranlara gelen arkadaşım Hoşgeldin'de Ferhat Göçer ve İclal Aydın'da büyük beğeni ve alkış topladı.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ilk bölüm konuğu İclal Aydın oldu. İclal Aydın, Ezgi Mola'nın kardeşi rolünde yer aldı. İki kardeş evde yardımcı olarak bir rençber aramaya başlarlar ve gelen rençber Arkadaşım'dır. Ancak Arkadaşım boş durmaz ve kız kardeşlerin büyüğüne aşık olur. Ancak küçük kardeş (Ezgi Mola) agresif çıkınca eğlence kaçınılmazdır.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in 2.bölümünde ise Arkadaşım ve Ezgi 70'li yıllara giderken  Ferhat Göçer'de ikiliye eşlik eder. 2. bölümde Arkadaşım okul balosu için hazırlanmaktadır. Ezgi'den hoşlanan Arkadaşım ona  baloya gitmeyi teklif eder ancak alay edilince kalbi  kırılır. Bir de üzerine Ezgi'nin yakışıklı ve popüler sevgili Ferhat Göçer olunca işler iyice karışır.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku