TV-Medya:
Kara Para Aşk 1.bölüm ilk bölüm tek parça full HD izle Kara Para Aşk izle Kara Para Aşk nasıldı?

Başrollerinde Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Kara Para Aşk dizisini ilk bölümü yayınlandı. Kara Para Aşk dizisinin 1.bölümü izleyenler tarafından oldukça beğenildi. Kara Para Aşk dizisinin ilk bölümü 1.bölümü herkes tarafından çok beğenildi. Kara Para Aşk ilk bölümüyle 1.bölümüyle dün akşam Atv ekranlarında yerini aldı.

Kara Para Aşk izle Kara Para Aşk 1.bölüm izle Kara Para Aşk ilk bölüm izle Kara Para Aşk tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm özeti. Kara Para Aşk ilk bölüm özeti Kara Para Aşk 1.bölümde neler yaşandı Kara Para Aşk konusu nedir? hepsi ve daha fazlası spothaber.com'da

Kara Para Aşk dizisin kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için işte büyük fırsat Kara Para Aşk dizisinin yeni bölümü ilk bölümü burada yayınlanmaktadır. Ayrıca bugün ve bundan sonra Kara Para Aşk dizisinin yeni bölümülerinin fragmanlarına son bölümlerinin tekrarlarına her zaman buradan izleyebilirsiniz. 

Kara Para Aşk izle Kara Para Aşk 1.bölüm izle Kara Para Aşk ilk bölüm izle Kara Para Aşk tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm özeti. Kara Para Aşk ilk bölüm özeti Kara Para Aşk 1.bölümde neler yaşandı Kara Para Aşk konusu nedir?

Kara Para Aşk 1. bölümde para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir.
Kara Para Aşk 1. bölümde Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Kara Para Aşk 1. bölümde Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Kara Para Aşk izle Kara Para Aşk 1.bölüm izle Kara Para Aşk ilk bölüm izle Kara Para Aşk tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm tek parça izle Kara Para Aşk 1.bölüm özeti. Kara Para Aşk ilk bölüm özeti Kara Para Aşk 1.bölümde neler yaşandı Kara Para Aşk konusu nedir? hepsi ve daha fazlası her zaman ilk olarak spothaber.com'da


Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon'un yazdığı "KARA PARA AŞK" 1. Bölümüyle 12 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de Atv'de yayınlandı. Kara Para Aşk dizisini ilk bölümünü buradan seyredebilirsiniz. 

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babasını cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katili bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku