TV-Medya:
Karadenizli Cemal Soysal Dilmaç ikizler Hayde Gidelum düello video izle (O Ses Türkiye )

O Ses Türkiye'de önceki akşama imzasını atan Artvin Karadenizli ikiz kardeşler Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, Gökhan'ın evetini almayı başardı. Hızır Atasoy ile düelloya giren ve Hayde Gidelum şarkısını dile getiren Dilmaç kardeşler Gökhan tarafından seçilen isim oldular. Tepki alsalar da, başarılı bir performansa imza atan ikizlerin o videosu Spothaber.com'da.
 

Dün akşama damgasını vuran delloların başında gelen Gökhan Özoğuz'a ait olan Cemal ve Soysal Dilmaç ikiz kardeşlerin karşısına çıkan Hızır Atasoy oldu. Çok temiz bir performans gösteren Hızır'ın karşısında 'Hayde gidelum' diyen Dilmaç kardeşler galip geldi. İşte o dün akşamki O Ses Türkiye videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'de yine yer yerinden oynadı. Sempatik kardeşler Cemal ile Soysal'ın karşısına Hızır Atasoy tek düello ile çıktı. İkiz kardeşler Cemal ve Soysal'da Hızır'da seslendirdikleri şarkının hakkını fazlasıyla verince elemek oldukça güçleşti ve alkış tufanı koptu. Cemal- Soysal kardeşler ve Hızır Atasoy O ses Türkiye canlı performansı izle.


O Ses Türkiye yine bomba gibibir bölümle ekrana geldi ve adeta rekor kırdı. Cemal ile Soysal kardeşlerşn karşısına Hızrı Atasoy çıktı.  Düello da adeta yer yerinden oynadıo. Gökhan Cemal Soysal kardeşleri seçti ancak seyirci muhteşem bir performans sergileyen Hızır Atasoy'u alkış yağmuruna tuttu ve şarkıyı tekrar istedi. 


O Ses Türkiye'de dün akşam adeta o0lmayanlar oldu ve bir ik yaşandı. O Ses türkiye Hızır Atasoy ile Cemal- Soysal Dilmaç kardeşler düellosu izle.

patik tavırları, sahne performansları ve söyledikleri Karadeniz türküleriyle başta jürü üyeleri olmak üzere tüm izleyenlerin beğenisini toplayan Cemal - Soysal Dilmaç kardeşler ile karşı karşıya gelen Hızır Atasoy gecenin olay ismi oldu.

O Ses Türkiye'de öne çıkan ikizler Cemal - Soysal Dilmaç kardeşlerin seslendirdiği anonim 'Hayde' şarkısına karşılık Manga'dan 'Cevapsız Sorular'ı seslendiren Hızır Atasoy performansıyla kıran kırana bir rekabet sergiledi.

Ebru Gündeş yorumunu çok beğendiği Hızır için 'CD gibi okudun. Bravo... Çok iyi bir kulağın var. İkizlerin hiç altında kalmadın. Malesef böyle bir sürü arkadaşımız kusursuz performanslarına rağmen elendi' diyerek Gökhan'a bir gönderme yaptı. 

Ancak Ebru Gündeş'in bu uyarısına rağmen Gökhan Özoğuz gurubundaki Hızır Atasoy'u eledi. 

ADLARI AÇIKLANMADAN SEÇİLDİKLERİNİ SANDILAR

Seçim yapmakta çok zorlandığını belirterek 'Ama olsun her türlü Karadeniz kazanacak' dediği anda Cemal - Soysal kardeşler kendilerinin seçildiğini zannederek birbirlerini kucaklayıp tebrik etti ve jüriye dönüp 'Teşekkürler' dedi. Stüdyodaki izleyicilerin ve jürinin kısa süreleri şaşkınlığı sonrası kahkahalar kopunca ikizler durumu anlayarak bir 'Eyvah' çekti.

Bu yanlış anlamanın üzerine Gökhan, Hızır'a teşekkür ederek ikizleri seçtiğini söylediğinde ise bir alkış tufanı koptu. Ama bu kez O Ses Türkiye'de bir ilk yaşanıyordu. İzleyiciler hep bir ağızdan 'Bir daha...' diyerek tempo tutmaya başladı... Acun Ilıcalı 'Hızır şu anda O Ses Türkiye'de bir ilk yaşanıyor. Seyirci ilk defa elenen bir yarışmadan şarkı istiyor' diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Hızır 'Cevapsız Sorular' adlı şarkıyı bir kez daha söylerek coşku dolu alkışlarla uğurlandı. 

 O Ses Türkiye Cemal Soysal Dilmaç Artvinli kardeşler Divane aşık Gibi video düello

O Ses Türkiye'ye damgasını vuran Artvinli ikizler Cemal ve Soysal Dilmaç, son performansları ile adlarından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak 3'lü düelloya çıkan Karadeniz uşakları, Özhan ile Divane Aşık Gibi isimli şarkıyı seslendirdiler. Kazanan isim tabiki Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç oldu. İşte o şahane video Spothaber.com'da.

 

O Ses Türkiye'de beklenen düello geldi. İkili düello sırası Gökhan'ın takımına geldi. Gökhan Düello için Özhan Gül ve Cemal-Soysal Dilmaç kardeşleri seçti. Dülle şarkısı olarak Divane aşık gibi şarkısını seçen Gökhan'ın seçim konusunda çok ama çok zorlanacağı kesin.

Seçmelere katıldıklarında bütün Türkiye'nin dikkatini çeken Cemal-Soysal Dilmaç kardeşler bu akşam O Ses Türkiye sahnesini salladılar. Dilmaç kardeşlerin güçlü rakibi Özhan'ın Cemal ve Soysal'dan geri kalır hiç bir yanı yoktu. Özhan tek başına sahnede devleşti de devleşti.

Şarkılarıyla bütün salonu ayağa kaldıran Özhan ve Cemal-Soysal kardeşler herkesi Karadeniz'in kıyılarına götürüp duygulandırdılar.. Düello bitiiminde bütün salon ve jüri üyeleri ayağa kalkıp bir daha bir daha sesleriyle salonu inletti. Acun Ilıcalı Özhan ve Dilmaç kardeşlerden şarkıyı bir kez daha seslendirmeleri için ricada bulundu..Kazım Koyuncu'nun unutulmaz şarkısı Yar seni Sevduğumi'yi düello parçası olarak seçen Gökhan yarışmacılarını pür dikkat izledi. Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşler şarkıyı öyle güzel okudular ki salon ikinci kez yine ayağa kalktı

O Ses Türkiye'nin bu akşam ki bölümüne damgasını vuran Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşlerin düellosu izleyen herkesi çok ama çok etkiledi. 


DAHA ÖNCE KARŞIYA ÇİFTE ÇAMLAR

Artvin'den gelen Karadenizli ikiz kardeşler dün akşam O Ses Türkiye'de düelloya çıkmadılar, ancak bugün akşam yine Karadenizli bir yarışmacı ile kıran kırana bir düelloya çıkacaklar. Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç'ın o son performans videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'nin Artvinli ikizleri Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç düelloya çıktı mı? Henüz düello zamanı gelmemiş olan Karadeniz uşaklarının ilk performanslarının videosunu izleyebilirsiniz. Karşıya Çifte Çamlar türküsünü seslendirmiş olan ikili büyük beğeni toplamıştı.

 

O Ses Türkiye yarışmasının Artvinli ikizleri Cemal ve Soysal Dilmaç düelloya çıktılar mı? Henüz sadece ilk elemeden geçen ve Gökhan'ı seçen Karadeniz Uşaklarının o şahane videosu Spothaber.com'da.

Karadeniz fırtınası estiren Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşlerin O Ses Türkiye macerası merakla bekleniyor. Düelloya henüz çıkmamış olan Artvinli ikizlerin ilk performans videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'nin Artvinli ikizleri Cemal ve Soysal Dilmaç'ın düelloya çıkıp çıkmadığı merak ediliyor. Ancak henüz çıkmadılar. Gökhan'ın takımındaki Karadeniz uşaklarının Karşıya Çifte Çamlar şarkısını söylediği o video Spothaber.com'da.

Adeta bir Kazım Koyuncu tadında olan Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşler, Karadeniz havasını İstanbul'a getirdi. Karşıya Çifte Çamlar siimli Karadeniz türküsünü O Ses Türkiye'de seslendiren Artvinli ikizlerin videosu Spothaber.com'da.


Artvinli ikizler olarak bilinen Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, O Ses Türkiye yarışmasındaki performanslarıyla adeta büyülediler. Karadenizli merhum şarkıcı Kazım Koyuncu'yu akıllara getiren Karadeniz uşakları'nın Karşıya Çifte Çamlar isimli türkü videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'nin Artvinli ikiz kardeşleri olan Cemal ve Soysal Dilmaç ikilisi ülkede bomba etkisi yarattı. Adeta bir Kazım Koyuncu tadında şarkı söyleyen Kardeniz uşaklarının o güzel videosu Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'nin popüler yarışmacılarından olan Artvinli ikizler Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşler, özellikle Karadeniz'in ünlü sesi Kazım Koyuncu'yu akıllara getirdiler. Bu yüzden de çok duygulandıran ve çok beğenilen Karadeniz uşakları, Karşıya Çifte Çamlar isimli türküyü seslendirdiler.

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Cemal ve Soysal Dilmaç ikiz kardeşlerin performansı jüri tarafından çok beğenildi. Kamuoyu tarafından da çok beğenilen ve sık sık aranan Artvinli ikiz Karadeniz uşaklarının Karşıya çifte çamlar isimli türkü performans videoları Spothaber.com'da.

O Ses Türkiye'de dün geceye damgasını vuran yarışmacılar ikiz kardeşler Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, jürileri derinden etkiledi. Karşıya Çifte Çamlar isimli Karadeniz türküsünü seslendiren ikizler, nihayetinde Gökhan'ı seçtiler. İşte Cemal ve Soysal kardeşlerin Karşıya Çifte Çamlar isimli şarkının canlı performans videosu Spothaber.com'da. 18 Kasım 2013.

O Ses Türkiye'nin bu akşam ki bölümüne katılan Cemal- Soysal Dilmaç kardeşler Karşıya Çifte çamlar şarkısını seslendirdi.. Şarkıya başladıkları ilk anda Murat Boz hemen döndü..

Murat Boz'un dönmesinin ardından bütün jüri üyeleri saniye farkıyla ikiz kardeşler Cemal ve Soysal'a döndüler.. Karadeniz türküsü ile O Ses Türkiye sahnesini inleten yarışmacılar salonu kendine hayran bıraktı..

Murat Boz yıllardır aradığım ikizler geldi.. Bende sizin üçüzünüzüm dedi.. Aslen Artvinli olan ikizler Kazım Koyuncu'nun yeniden varolmuş hali gibiydiler... Gökhan kendi ikizinin olduğunu söyleyerek kendisinin kardeşine çok benzemediğini fakat eksik kalan her yerde birbirlerini çok güzel tamamladıklarını söyledi..

Gökhan ikiz kardeşleri gördükten sonra lazca şarkı söylemeye başlayınca Hadise sahneye atlayıp Oy Nurcanım Nurcanım şarkısını söyleyip horon tepmeye başladı.. Kendisinin Çerkes olduğunu söyleyen Hadise kardeşliğiniz beni çok etkiledi dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıların sesini olağanüstü olarak tanımladı. Karadenizlileri çok sevdiğini ve en yakın arkadaşlarınında karadenizli oludğunu söyleyen Ebru Gündeş kendi takımında bulunan Azerbaycanlı ikizlerin onları etkilemeyeceğini söyledi..

Cemal ve Soysal jüriyi epey beklettikten sonra Gökhan'ı seçerek takımına katıldı..


Cemal Soysal Dilmaç, ikizler sırt sırta. O Ses Türkiye'de ikizler performansı. Elvan Özyurtlu İstanbul İstanbul Olalı adlı şarkıyla güzel bir performans sergiledi. Elvan Özyurtlu tercihini Ebru Gündeş'ten yana kullandı. O Ses Türkiye adlı ses yetenek yarışmasında Pazartesi akşamı heyecanı Sıla Işık'la devam etti. Yemen Türküsünü güzel söyledi Sıla Işık ama kimse dönmedi.

O Ses Türkiye'de Cemal Dilmaç ve Soysal Dilmaç, Artvinli ikizlerden güzel performans. Karşıya çifte çamlar. Millet hemen döndü. Cemal Soysal Dilmaç ikizler bu işi götürür. Önleri açık. Müthiş söylediler Karşıya çifte çamlar. Karadeniz'den müthiş esinti. Artvin'den ikiz rüzgar.

Gitar ile Karadeniz'den esinti sundular. İkizlerden iyi performans. Cemal Dilmaç ile Soysal Dilmaç iyi bir ikili ve şöhret yolları açık gibi.

MURAT BOZ: KARDEŞLERİM BENİM

"Ne zaman aradığım ikizler geldi. Ben sizin üçüzünümüm" dedi Murat Boz. Salon Cemal Soysal Dilmaz Soysal ikizler performansına bayıldı, herkes ayakta alkışladı.

Acun Ilıcalı'nın STAR TV ekranları için hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında Sıla Işık Yemen Türküsü ile dikkat çekti. Gökhan, "Keşke dönseydim." dedi. "Şu an o kadar üzülüyorum ki, sesinizin tonu çok güzeldi çok da hoşsunuz. Çok üzgünüm, bir dahaki sene ben de bu programda olursam fırıldak gibi dönmek isterim." diye konuştu Gökhan.

Diğer jüri Üyesi Murat Boz da Sıla'ya bir dahaki sene mutlaka gelmesini tavsiye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku