TV-Medya:
Karagül 11. son bölüm Fragman İzle Karagül'de bu hafta olacaklar heyecanlandırıyor be 2013

Karagül yeni fragmanı yayınlandı. Bu hafta Karagül 11. son bölümde neler olacak? 7 Haziran 2013 cuma akşamı yayınlanacak olan Karagül dizisi, daha şimdiden geniş bir izleyici kitlesine sahip. Karagül dizisinde bu hafta neler olacak? Ece Uslu ve Yavuz Bingöl'ün baş rollerini paylaştığı Karagül dizisi yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.30'da FOX TV'de.

 

Karagül Bu Hafta Neler Oldu?

Narin'in çocuğu olmadığı için tedavi gördüğünü öğrenen Ebru şoke olur. Kadriye'nin konuyla ilgili söylediği şeyler kafasını daha da karıştırır. Ada'yı kurtaran ve kan veren kişinin Baran olduğunu öğrenmek ise Narin'i çileden çıkarır. Üstelik Baran kendisine ilk kez yalan söylemiştir. Recep'in Melek'e ulaşmak için denediği yollar, Kendal'ın daha radikal bir karar vermesine yol açar. Ada ve Maya okula başlarlar, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olacaktır. Özlem bir yandan Ebru ve Narin arasındaki gerilimi tırmandırırken, diğer yandan Narin'in kısırlık mevzuunun peşine düşer. Ebru bir tartışma sırasında Narin'i en hassas yerinden vurur. Konakta herkes tarafından dışlandığına inanan Narin, son olarak Kendal'la takışır. Düştüğü yalnızlık ve öfkeyle Fırat'a sığınan Narin'i daha büyük bir darbe beklemektedir.

 

 

Karagül Geçen Hafta Neler Oldu?

Karagül'ün bir önceki bölümünde Ebru, Narin'in bebeği olmadığı için tedavi gördüğünü öğrendi. Şok olan Ebru, konuyla ilgili Kadriye'nin söyledikleri karşısında daha da şaşkına döndü. Narin, Ada'ya kan vererek onu kurtaran kişinin Baran olduğu gerçeğiyle sarsıldı. Kenda'sa Recep'in Melek'e her türlü yoldan ulaşmaya çalışması karşısında radikal bir karar almıştı. Maya ile Ada'nın okula başlaması oldukça olaylı oldu. Narin'in kısırlık mevzusunu deşen Özlem, Ebru'yla arasındaki gerginliği de tırmandırdı. Öyle ki Ebru, Narin'i en hassas olduğu konuda ağır yaraladı. Dışlandığını düşünen Narin, bundan dolayı Kendal'la da tartışmıştı. Bozuk bir psikolojiyle Fırat'a sığınan Narin'i kötü bir sürpriz beklemekteydi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku