TV-Medya:
Karagül canlı izle internetten

Karagül canlı izlemek için haberimizin içindeki linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Karagül yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölümü canlı izle. Fox tv canlı izle. Karagül canlı izle internetten izle

Karagül yeni yepyeni bölümü ile her cuma akşamı olduğu Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Karagül yeni bölümü 27 Aralık akşamı ekranlarda yerini alacaktır. Karagül 27.bölüm fragmanı sitemizde yerini alacak.Karagül canlı izlemek için haberimizin içindeki linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Karagül yeni bölümü ile bu akşam Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Karagül canlı izle. Karagül yeni bölümü canlı izle. Fox tv canlı izle. Karagül canlı izle internetten izle

Karagül canlı izle, Karagül yeni bölüm canlı izle, karagül izle, karagül yeni bölümü canlı internetten izle, karagül izle, fox tv canlı izle internetten, karagül 27.bölüm izle. Karagül yeni bölümü canlı izle.

KARAGÜL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Özlem yine dört ayağının üzerinedüşmeyi başardı. Özlem'in videoyu izlediğini gören Kendal deliye döner ve Özlem'den hesap sorar. Öyle böyle bir hesap değildir ama bu.. Özelm hemen yalansöyler ve Ada'nın çantasında bulduğunu söyleyerek işten kurtarır. Kendal Özlem'in gözünü korkutur. Kendal için hayat daha zordur artık. Karagül yeni bölüm fragmanı izle. Karagül 27.bölüm fragmanı izle. Karagül izle. Karagül 27 aralık yeni bölüm fragmanı izle. Karagül izle

 

Ada ise Baran ile birbirlerine girmiştir. Ada için hayataartık daha zordur. ADa 'ya tamda bu psikolojiye sahipken olanlar olur. Ada arkadaşından gelen yeni bir teklifesıcak bakar. Ada İstanbul'da gitmek için yolaçıkar. Ada yardım için kendisien çarpan gençyakışıklı çocuktan yardımister. 

 

Kadriye ise Murat'ın mezarıiçin hareket geçmişve Kendal'a emri vermiştir. Kadriye Murat için bircenaze namazı ve mezar hazırlar. Kadriyeana artıkkabullenmiştir oğlununölümünü.

"Durdurmaya çalışsam ne olacak ki? Aklına koyduysan yine yaparsın. Kim durabilir ki karşında aklından başka?"

Ebru ise çocukları için yine yaşamsavaşı verir. Karagül'de dengeler değişiyor. Baran ise babasınınacısını ve intikamını yaşar. babasından hesap soracağıgünü bekler ve onunölümünü kabullenmez.Baran ve dğer çocuklariçin budurum kabulenilir gibi değil.

Özlem’in elinde saatli bomba gibi tuttuğu görüntüler, artık Özlem’in de kaderinin kırılma noktasıdır. Özlem’in ölümden dönüp ettiği yemin artık sadece Kendal için değil, tüm konak sakinleri içinde tehlikeli bir hal alırken, konağın en masumu bundan en büyük payı alacaktır. Kendal Ağa, hayatını tehdit eden bilgiye ulaşmak için elinden geleni ardına koymazken, en çok koruyup kolladığı Sibel’i kendi elleriyle celladının eline verdiğinin farkında değildir. Karagül canlı izle, Karagül yeni bölüm canlı izle, karagül izle, karagül yeni bölümü canlı internetten izle, karagül izle, fox tv canlı izle internetten, karagül 27.bölüm izle. Karagül yeni bölümü canlı izle.

Narin ve Ebru’nun bitmek bilmeyen hesaplaşmaları Murat’ın boş mezarının yanında devam ederken, diğer yandan iki kadın da çocuklarının bu ölümü kabul etmemeleriyle baş etmek zorundadır. Kadriye Ana çocukları için bir kale gibi olsa da, kalenin içine sızacak olan dedikoduyla birlikte aile içindeki tartışmalar büyür. Bu kez bu olaydan en büyük payı Fırat alacaktır.

 

 

AYNI ANDA MEDCEZİR'DE STAR TV EKRANLARINDA YERİNİ ALIYOR...

Yaman ve Mira 'nın arasına Leyla giriyor. Leyla aylar sonra tekrar Yaman'ın hayatına girmeye çalışıyor. Giremese de Mira'nın hayatı karartmayı başardı. Mira büyük hayal kırıklığı yaşar. Medcezir canlı izlemek için linkimizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Medcezir canlı izle. Medcezir yeni bölümü canlı izle. İnternetten Medcezir canlı izle. Star Tv canlı izle. Star Tv donmadan izle. Medcezir yeni bölümü bu akşam yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Medcezir yeni bölümü izle.

Medcezir 15.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir yine cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olamaya geliyor. Yaman ve Mira arası fena bozulacak.Medcezir canlı izle. Medcezir yeni bölümü canlı izle. İnternetten Medcezir canlı izle. Star Tv canlı izle. Star Tv donmadan izle. Medcezir yeni bölümü bu akşam yepyeni bölümü ile ekranlarda olacak. Medcezir yeni bölümü izle.

Medcezir yine nefesleri kesecek yeni yepyeni bir bölüm ile karşımıza geliyor. Medcezir 15.bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Yaman ve Mira arasına kapkara bir kedi giriyor.Medcezir 15.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir yine cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olamaya geliyor. Yaman ve Mira arası fena bozulacak.

 

Beklenen fragman yayınlandı. Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir 15.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm 27 Aralık cuma akşamı Star Tv ekranlarında..

Medcezir 'de entrikalar başlıyor. Yaman ve Mira aşkında ilk yalan çıkıyor ortaya. Yaman nasılböyle bir hata yaptı anlamak çok zor. Yaman eski sevgilisiyle bir alışveriş merkezinde çok samii bir şekilde gezerken birden Mira görüyor. Mira için büyük hayal kırıklığı olyor bu durum Yaman güvendiği sevdiği tek adam eski sevgilisiyle.. 

Medcezir canlı izle. Star Tv canlı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir internetten izle. Star tv canlı izle internetten izle

STAR TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Fotoğraf: Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı geldi: http://bit.ly/1ciozPx #medcezir

 

Sude Yaman ile Mira'nın ilişkisine karışmayacağını söylüyorama bunun burası Sude o karışmadan yapamaz. Mutlaka yeni bir plan içindedir. Sude Yaman'ı yemeğe davet eder. Mira çok heyecanlı bir şekilde Yaman'ın evine gider ama Yaman yoktur ortalıklarda..

Medcezir canlı izle. Star Tv canlı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir internetten izle. Star tv canlı izle internetten izle

Fotoğraf: Mira'nın bu görüntüye tepkisi ne olacak?
15. bölüm fragmanı: http://bit.ly/1ciozPx

Yaman'ın planı nedir? Eski sevgilisiyle neden yeniden beraber? 

Mira büyük hayal kırıklığı yaşar. Güvendiği ve sevdiği adam eski sevgilisiyle ve çok samimidir. Mira ise Orkun gibi bir adamdan sonra Yaman ile bir birlikteliğie adım attı ama birde Yaman'dan böyle hayl kırıklığı yaşadı.

 

 

Star Tv canlı izle. Star Tv canlı yayın akışı. 27Aralık akşamı Star Tv canlı yayın akışı. Star Tv'yi canlı olarak izlemek isteyenler için linkimiz haberimizin içinde yerini aldı. Star Tv canlı olarak izleyebilirsiniz.

Muhteşem dizileri ve muhteşem programları ile izlenme rekorları kıran Star Tv başarı yolunda hızla ilerliyor. Star Tv canlı izle. Star Tv internetten izle. İnternetten canlı tv izle. 

Muhteşem Yüzyıl, Beni Affet, Aramızda Kalsın, Benim Hala Umudum Var, Medcezir gibi muhteşem dizileri ve O Ses Türkiye, Yetenek SizsinizTürkiye gibi bir çok güzel programa imza atan Star Tv her geçen gün yoluna emin adımlarla ilerliyor.

STAR TV CANLI İZLEMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ..

 

05:20 Sevgili Dünürüm
Tekrar

06:45 Bugün
Güncel - Yeni Bölüm

09:00 Beni Affet
Yerli Dizi - Tekrar

10:00 Melek
Kadın - Yeni Bölüm
12:00 En Güzel Bölüm Yeni Bölüm
Dizi dünyasından son haberlerin ekran geldiği En Güzel Bölüm, Burcu Esmersoy"un neşeli sunumuyla hafta içi her gün Star"da.
Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, reality şovların perde arkası, ekran yüzlerinin özel açıklamaları, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler Star"da "En Güzel Bölüm' de.

12:30 Aşkın Bedeli
Yerli Dizi - Yeni Bölüm
14:15 Soframız
yaşam - Yeni Bölüm

15:15 Geniş Aile
Tekrar
16:10 En Güzel Bölüm
Magazin - Tekrar

16:45 Beni Affet Yeni Bölüm
Ankara"da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

Tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” hafta içi her gün 16.45"te yeniden ekranda.

18:30 Star Ana Haber
19:15 Büyük Risk Yeni Bölüm
Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem" in sunduğu Büyük Risk yeni sezonda sormaya devam ediyor.
Selçuk Yöntem, Büyük Risk"in yeni bölümünde yine üç yarışmacı ile ekranda. Yöntem"in yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak.
"Büyük Risk"te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar bir sonraki yarışmada devam hakkı kazanırken para ödülü de çığ gibi büyüyüyor.
Sorular ünlülerden!
Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde sorularıyla yarışmaya renk katıyor.
20:00 Medcezir Yeni Bölüm
Yaman"ın romantik sürprizi, Mira"yı Yaman"a bir adım daha yaklaştırır... Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Mert"le geçirdikleri gece Eylül"e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül de o gece kalbini usulca Mert"in ellerine bırakır.
Selim"le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya"nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar...
Kenan"ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet Yaman"ın eline ulaşır... Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez... Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman"ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır.
Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman"la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman"la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira"nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira"ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.
Yalan Mira"nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira"yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir.
23:30 Zor Baba 3
Yabancı Sinema - Tv'de İl Kez!

01:30 Aşkın Bedeli
Tekrar

02:30 Zor Baba 3
Yabancı Sinema
04:00 Melek
Kadın - Tekrar

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku