TV-Medya:
Karagül yeni bölüm fragmanı izle (12.bölüm) 14 Haziran 2013 sezon finali

Karagül muhteşem bir bölüm ile yine izleyicisini ekranlara topladı. Ebru, Narin'in kısır olduğunu öğrendikten sonra işler karıştı.Karagül yeni bölüm fragmanı 14 Haziran akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Narin köşeye sıkıştı. Ebru'nun Baran gerçeği öğrenmesi düşüncesi bile Narin'i alt üst etti. Soluğu tek varlığı abisinin yanında aldı. Fırat Narin'in bu durumundan oldukça rahatsız olmuştur. Her ne kadar Narin'i zorlasa da gerçekleri öğrenemedi.. Özlem ise Narin'in sır gibi sakladığı gerçeği öğrenmek için türlü işlere karıştı. Özlem elini ateşe atmadan Fırat'ı kullanarak olayların gün yüzüne çıkmasın sağladı. Fırat ise üst üste gelen bu karmaşık durumda taşları tek tek yerine koydu ve olanlar oldu. Soluğu Narin'in yanında alan Fırat, Narin'e bütün gerçekleri itiraf ettirdi. Fırat dürüst bir insan olunca bu olayın altında ezilmek istemedi. Ebru'ya gerçekleri söylemek isteyen Fırat'ı Narin engelleyebilecek mi?

Kendal ise Melek'i bir başkasıyla evlendirmeye karar verince Melek sinir krizi geçirir. Odaya kilitlenen Melek'e Ada ve Maya yardım ederek kaçmasına sebep olurlar. Eğer bu durum ortaya çıkarsa Ebru kızları yüzünden bir kez daha zor duruma düşecek. Bakalım Melek ve Recep uzaklara kaçabilecekler mi?

Fırat 'ın içinde başlayan aşk karşılık bulabilecek mi?

 

kaynak : spothaber

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku