TV-Medya:
Kardeş Payı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman izle Murat Cemcir, Ahmet Kural yeni dizi

Kardeş Payı çok yakında Star TV'de olacak. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde oynadığı dizi çok yakında ekranlarda olacak. Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Düğün Dernek film ile rekorlar kırmaya devam ediyor. Yeni dizileri için geri sayım başladı. Kardeş Payı ile çok yakında Star’da seyircisiyle buluşacak… Fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde: Metin, Ali ve Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş; aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin; efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur…

Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi ' Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun ' gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, onlar da iyi kötü para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama ' Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek ' diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar.

Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.
Merakla beklenen Kardeş Payı, çok yayında Star ekranlarında yayınlanacak.
16 Ocak 2014 Perşembe

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku