TV-Medya:
Kardeş Payı 1. bölüm izle Kardeş Payı ilk bölüm izle, Kardeş Payı full HD tek parça izle. ( Star TV 13.02.2014)

Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı ilk bölümü ile dün akşam Star Tv ekranlarında karşımıza çıktı. Ahmet Kural ile Murat Cemcir Kardeş Payı ile beklenenlerin üstünde çıktı. Kardeş Payı ilk bölümüyle izleyenlerden tam not aldı. Kardeş Payı ilk bölümü 1.bölümü dün akşam Star Tv ekranlarında yayınlandı. 

Kardeş Payı dizisinin 1.bölümünü izlemeyip kaçıranlar yada yeniden izlemek isteyenlere işte fırsat. Kardeş Payı'nın 1.bölümünü ilk bölümünü spothaber.com'dan izleyebilirsiniz. Kardeş Payı 1.bölümüyle izleyenleri kahkahalara boğdu. Kardeş Payı ilk bölümüyle çok beğenildi. Kardeş Payı her Perşembe akşamı yeni bölümüyle karşımızda olacak 

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler.

Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Ali ve Metin'in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60'ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra 'ben hinlik için yaratılmışım' diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku