TV-Medya:
Kardeş Payı 1. bölüm izle yeniden izle. İlk bölüm full izle, yeniden HD izle. Youtube Yüksek kalite

Star TV ekranlarının 0 kilometre dizisi Kardeş Payı, bugün tüm orijinalliği ve yaratıcılığıyla izleyicisi ile buluştu. Kardeş Payı 1. bölüm tekrar izle, yeniden HD izle. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yepyeni dizisi Kardeş Payı, bakalım Düğün Dernek gibi tutacak mı?

Sinema filmi olan Düğün Dernek filminde büyük başarı yakalayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, aynı başarıyı TV'de de göstermeyi planlıyor. Kardeş Payı isimli yepyeni dizi yarın akşam Star TV ekranlarında başlıyor. Kardeş Payı 1. bölüm tekrar izle. İlk bölüm full izle linki dizi bittikten sonra Spothaber.com'da olacak.


Star TV ekranlarında Aramızda Kalsın dizisinden sonra izleyicisi ile buluşacak olan Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? Yarın akşam 1. bölümüyle ekranlara gelecek olan Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in baş rollerini oynadığı Kardeş Payı dizisinin ne zaman başlayacağını mı merak ediyorsunuz? O halde sizler için söyleyelim, zira çok ama çok az zaman kaldı.  İşte Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da.


Star TV ekranlarının en yeni dizisi Kardeş Payı'nın ne zaman başlayacağını merak eden izleyici kitlesi için ayrıntılar Spothaber.com'da. Kardeş Payı ne zaman başlıyor? İşte fragmanı.... Kelime Oyunu yarışmasının Ali İhsan Varol'unun da yer aldığı Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in baş rollerinde oynadığı Kardeş Payı dizisi 13 Şubat 2014 Perşembe günü saat 22.45'te başlayacak.

Star TV ekranlarının yepyeni dizisi Kardeş Payı ne zaman başlayacak? Çalgı Çengi, Düğün Dernek ve İşler Güçler'den sonra şimdi de Kardeş Payı dizisinde bir arada olan iki kafadar Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı ne zaman başlayacak? İşte fragmanı Spothaber.com'da.


Kardeş Payı dizisinde izleyici ile buluşacak olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, İşler Güçler, Çalgı Çengi ve Düğün Dernek projelerinden sonra bu yeni dizide bakalım nasıl bir performans sergileyecek. Kardeş Payı dizisi ne zaman başlayacak? İşte Kardeş Payı fragmanı Spothaber.com'da.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in filmlerinden sonra dizileriyle ekranlarda olmaya hazırlanıyorlar. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kardeş Payı 13 Şubat Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında yerini alacaktır.

Ahmet Kural Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı 'nın yayın günü belli oldu. İşler Güçler dizisiyle büyük beğeni kazanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi Kardeş Payı'nın çekimleri başladı.

Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği dizi, 13 Şubat Perşembe akşamı başlıyor. İkinci kuşakta, yani Aramızda Kalsın dizisinden sonra ekrana gelecek olan dizi, şimdiden büyük bir kitle tarafından merak ediliyor.
 
ONLAR SIRADAN TESİSATÇI DEĞİLLLER!
 
Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.
 
Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Anahtar Kelimeler
1. BölümKardeş Payı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku