TV-Medya:
Kardeş Payı ne zaman başlıyor? Kardeş Payı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak?

İlk olarak Çalgı Çengi filmi ile adını duyaran muhteşem ikili Murat Cemcir ile Ahmet Kural sonrasında Star Tv ekranlarında yayınlanan Behzat Ç. Ankara Konşuyor dizisine bir bölüm konuk olmuşlardı. Sonrasında ise Star Tv ekranlarında İşler Güçler dizisiyle ekran karşılarına geçtiler. Son olarakta Düğün Dernek filmiyle gişe rekorları kırarak adından sıkça söz ettirdiler. 

Ahmet Kural ile Murat Cemcir şimdi ise yep yeni bir proje ile yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Mucit iki kardeşi canlandırılacağı Kardeş Payı dizisinin ilk görüntüleri ortaya çıktı bile.

Mucit kardeşler Ahmet Kural ve Murat Cemcir 'Kardeş Payı' ile çok yakında Star'da!

Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı ile çok yakında Star'da seyircisiyle buluşacak... 

Komedinin usta ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni dizisi 'Kardeş Payı' izleyenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Çekimlerine başlanan dizinin ne zaman yayınlanacağı ise şimdiden merak konusu oldu. 

Selçuk Aydemir'in hem senarist hem de yönetmeni olduğu Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde oynayacakları 'Kardeş Payı' dizisi setinden ilk görüntüler basınla paylaşıldı. İşte güldürmeye gelen diziden ilk kareler. 

Çalgı Çengi filmi ile iyi bir ikili olduklarını ispat eden Ahmet Kural ve Murat Cemcir, İşler Güçler dizisindeki başarısını Düğün Dernek de kırdıkları gişe rekoru ile sağlamlaştıran ikili yeni dizileri 'Kardeş Payı' için kamera karşısına geçti. 

Onlar sıradan tesisatçı değiller...

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

DİZİDE ROL ALAN ÜNLÜ İSİMLER

Selçuk Aydemir'in yönetmenliğinde ekranlara gelecek olan dizinini ilk görüntünleride basına servis edildi. Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alpin üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor. 

DİZİDE MAHALLE DUYGUSU ÖN PLANA ÇIKACAK

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

KARDEŞ PAYI DİZİSİNİN KONUSU

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku