TV-Medya:
Küçük Ağa 3.bölüm fragmanı 11 Şubat yeni bölüm fragmanı Mehmet Can'ın hayatı tehlikede mi?

Kanal D ekranlarının başarılı dizilerinden olan Küçük Ağa'nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Küçük Ağa son bölüm fragmanını izlemek için sitemiz spothaber.com'u takip edebilirsiniz. Mehmet Can'ın peşinde olan Katiller yakaladıkları fırsatı iyi değerlendirirle ve Küçük Ağa'yı konaktan kaçırırlar. sünnet olmamak için kaçan Mehmet can katillerin eline düşer.  Dedesi ona sünnet düğünü yapmaya karar verir. Kimse bu karar karşısında ağzını dahi açamaz. Bakalım Küçük ağa'nın 3. bölümünde neler yaşanacak. Sevilen dizinin 3. bölümü sitemiz spothaber.com'da olacak. 

 

Mehmet Can peşindeki katillerden kaçarak soluğu Urfa’da, Mehmet Ağa’nın yanında alır. Onu gören dedesi ve ninesi gözlerine inanamazlar. Sinem ve Ali, Mehmet Can’ın peşine düşerler. Katiller de Mehmetcan’ın peşindedirler. Mehmet Can artık gerçekten Küçük Ağa olmuştur. Dedesi torununa sünnet düğünü yapmaya karar verir.

Sinem ve Ali boşanma aşamasındayken Urfa’da bir araya gelmek zorunda kalırlar. Peşi sıra Nur Hanım ve Sinem’in ailesi de soluğu Urfa’da alırlar. Mehmet Can’ın bu kaçışı belki de bir çok şeyin başlangıcı olacaktır.

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku