TV-Medya:
Küçük Ağa son bölüm izle Küçük Ağa 2. Bölüm izle (4 Şubat 2014 Kanal D)

Küçük Ağa izle. Küçük Ağa son bölüm izle. Küçük Ağa ikinci bölüm izle. Küçük Ağa ikinci bölümüyle dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Küçük Ağa giderek daha heyecanlı ve daha komik oluyor. Küçük Ağa izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Küçük Ağa 2.bölüm özeti. Küçük Ağa ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Küçük Ağa tek parça, full HD, 

Küçük Ağa'nın yeni bölümü dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Küçük Ağa giderek daha da beğenilmeye başlıyor. Küçük Ağa'nın izleyici kitlesi daha da çoğalıyor. Küçük Ağa dün akşam 2. bölümüyle ekaranlara geldi. Küçük Ağa'yı kaçıranlar yada yeniden izlemek isteyenlere işte fırsat. Küçük Ağa 2. bölümü her zaman spothaber.com'dan izleyebilirsiniz.

Küçük Ağa 2.bölümü heyecanlıydı. Küçük Ağa 2.bölümüyle de izleyicilerden tam not aldı. Küçük Ağa her salı akşamı Kanal D ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak.  

Küçük Ağa 2. Bölüm özeti

Küçük Ağa dizisinde Mehmet Can peşindeki katillerden kaçarak soluğu Urfa’da, Mehmet Ağa’nın yanında alır. Onu gören dedesi ve ninesi gözlerine inanamazlar. Sinem ve Ali, Mehmet Can’ın peşine düşerler. Küçük Ağa dizisinde katiller de Mehmetcan’ın peşindedirler. Küçük Ağa dizisinde Mehmet Can artık gerçekten Küçük Ağa olmuştur. Küçük Ağa dizisinde dedesi torununa sünnet düğünü yapmaya karar verir. Sinem ve Ali boşanma aşamasındayken Urfa’da bir araya gelmek zorunda kalırlar. Küçük Ağa dizisinde peşi sıra Nur Hanım ve Sinem’in ailesi de soluğu Urfa’da alırlar. Mehmet Can’ın bu kaçışı belki de bir çok şeyin başlangıcı olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku