TV-Medya:
Küçük Ağa yeni bölüm, 5.bölüm 1. ve 2. fragman izle Küçük Ağa 22 Şubat 2014 izle (Kanal D)

Küçük Ağa bu akşam yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. Küçük Ağa'nın yeni bölümünde 5.bölümünde neler yaşanacak oldukça merak ediliyor. Küçük Ağa 5.bölmüyle bu akşam karşımızda olacak. Küçük Ağa'nın 5.bölümünde Sinem ile Ali yeniden mi barışacak. Küçük Ağa'nın 5.bölümünün 2. fragmanı izlendiğinde Sinem ile Ali yeniden barışma sinyalleri veriyor gibi. Küçük Ağa'nın 5.bölümünün 1. fragmanında ise Ali Sinem'i kıskandırma çabalarındadır ve bunu başarmıştırda. Küçük Ağa yeni bölümünde neler yaşanacak merak edenlere işte fırsat. Küçük Ağa'nın 5.bölümünün 1. ve 2. fragmanını spothaber.com'dan izleyebilirsiniz. 

Kanal D’nin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alan yeni dizisi “Küçük Ağa” bu akşam5. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Sinem’in bir süre İstanbul dışında olacağını söylemesi üzerine, Ali ipleri koparıyor.

Ali, başta Sinem olmak üzere herkesi şoke edecek hareketlerinden sonra, Sinem’i yeterince kıskançlıktan deliye çevirmiştir. Esma Hanım’ın konağı terk etmesinden sonra konakta işler karışır. Mehmetcan yine, aksi komşu Mahmut’u deliye çevirir. Boşanma davası tüm hızıyla devam etmektedir. Mehmetcan ve özellikle Nur Hanım merakla sonucu beklemektedirler. Sinem, Mehmetcan’a bir süre İstanbul dışında olması gerektiğinden bahseder. Bunun üzerine Ali’de ipler kopar. Mehmetcan istedikleri olsun diye yine herkesi peşinde koşturacaktır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku