TV-Medya:
Küçük Gelin Canlı donmadan izle STV Canlı 15. bölüm seyret

Küçük Gelin 15. Bölüm Fragmanı İzle 15 Aralık 2013 haberi, Küçük Gelin dizisi bu akşam yeni bölümü ile Samanyolu tv'den ekranlara geliyor. İşte detaylar...

Samanyolu tv ekranlarının sevilen dizisi Küçük Gelin bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Küçük Gelin bu akşam 15. bölüm ile sizlerle olacak.

Türkiye'nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu Tv ekranlarında...


KÜÇÜK GELİN CANLI İZLE SAMANYOLU TV
 

14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

Küçük Gelin 15. bölüme ait fragmanı ve konu özetini haberin devamında bulabilirsiniz.
 

Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir. Olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur. Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna’ya bir mektup yazar. Zehra’nın yardımıyla Suna’ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır.
 

Küçük Gelin yeni bölüm 15. bölüm. 15.12.2013 Pazar günü bu akşam ekranlara gelecek. Samanyolu Tv'nin rating rekortmeni dizisi Küçük Gelin’in 15. Bölümünü canlı olarak izlemek için haberimizde ki linke tıklayınız. Küçük Gelin'in 15. bölüm Spothaber.com' adresinde sizlerle canlı olarak takılmadan izleyin..

KÜÇÜK GELİN CANLI İZLE SAMANYOLU TV

15.12.2013 pazar günü yayınlanan Samanyolu Tv'nin rating rekortmeni dizisi Küçük Gelin’in 15. Bölüm'ü Spothaber.com adresinde; Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek gerçeklerle yüzleşir. Olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur. Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna’ya bir mektup yazar. Zehra’nın yardımıyla Suna’ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır. Küçük Gelin’in 15. Bölüm ; Küçük Gelin’in 15. Bölüm hd izle ; Küçük Gelin’in 14. Bölüm tek parça izle ; Küçük Gelin’in 15. Bölüm STV seyret

KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE
KÜÇÜK GELİN 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Küçük Gelin Zehra yine cehennem gibi günler geçiriyor. Ölümden son anda kurtarılan Zehra ölümden daha zor olan eziyet dolu eski yaşamına döndü. Zehra'nın öğretmeni Melek bu bölümde bütün öğrencilerini kaybetti ve görevden alındı.

Görevden alınan Melek öğretmen içten içe Azad'ı sevsede bu aşkı kalbine gömüp İstanbul'da ki evine ailesinin yanına dönmeye karar verdi.. Her zaman yanında olan ve hayata tutunmasını sağlayan Melek öğretmeninin gideceğini öğrenen Zehra evden kaçarak öğretmenini durdurmaya çalışacak..

Küçük Gelin'in 17.11.2013 tarihli bu akşam yayınlanacak bölümünde heyecan bir an olsun eksik olmayacak. Küçük Gelin'in son bölümünü Canlı izlemek için haberimizde bulunan Samanyolu tv'nin canlı yayın linkine tıklayın ve Küçük Gelin'i capcanlı donmadan seyredin...


KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Küçük Gelin’in 10. bölümünde; Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Konakta herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur. 

KÜÇÜK GELİN 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Raşit ve Devran, Zehra'yı kandırarak geri getirmeyi başarır. Ancak Zehra'nın kalemi çoktan kırılmıştır.Azad ve Melek ise hapse atılır. Ellerinden, çaresizce beklemekten başka bir şey gelmemektedir. Gülsüm'ün ve Zümrüt'ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. Zehra'ya töre neyse o uygulanacaktır. Küçük Gelin 9. Bölüm son bölüm izle Küçük Gelin 9. Bölüm hd Canlı  izle Küçük Gelin 8. Bölüm son yeni bölümünü canlı canlı izle..


Diğer yanda Kirmanlar, Zehra’nın kaçışına delirmişçesine sinirlenir. Nujin Ana, Zehra’nın kalemini kırarken, Ferman ve Berfin de radikal bir karar alır. Olanlar Sami ve Kadim’i karşı karşıya getirir. Artık eski defterler açılmıştır.

Zehra’yı konaktan kaçırmayı başaran Melek öğretmen, büyük bir belaya bulaştığının farkında değildir. Zehra’nın konaktan kaçmasına yardım eden kişinin Ali olduğu ortaya çıkınca Behiye bunu kullanmak ister.

Behiye, Ali’nin para olayını söylemesiyle şok olur. Devran ise çoktan Zehra’yla Melek’in peşine düşmüştür. Azad ise ondan önce davranma telaşındadır. Berdelin bozulma raddesine gelmesi Berfin’i korkutur. Diğer yandan Melek ne olursa olsun İstanbul’a gitmeyi göze alır.

Zehra 14 yaşında, dünya güzeli, cıvıl cıvıl bir kızdır. Öğretmen olma hayalleri kuran Zehra, okuduğu kitaplardaki gibi hikayeler yazmak ister. Ta ki abisi Ferman, yörenin en büyük aşireti Kirmanlar’ın kızı Berfin’i kaçırana dek... Artık devreye töre girer ve kan dökülmemesi için Zehra’nın Kirmanlar aşiretine berdel olarak verilmesi kararlaştırılır.

İdealist bir öğretmen olan Melek ise, en parlak öğrencisi Zehra’nın okula gelmediği bir gün, berdel gelini olacağını öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Bu evliliği engellemek için elinden geleni yapacaktır ve bu konuda en büyük yardımcısı, ailesini bile karşısına alacak kadar mert bir genç olan Azad’dır.

Melek bir yandan töre karşısında Zehra için uğraşırken, aslında bu olayın kendi hayatında ortaya çıkaracağı sırlara gebe olduğunu bilemez. Berdel gitmesiyle hayatında her şeyin sona erdiğini düşünen küçük Zehra’nın öğrendiği sırlar ise hem ona yeni kapılar açacak, hem de Kirmanlar’ın hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Küçük Gelin'in yeni bölümünde Zehra artık baskılara dayanamayarak evden öğretmenin yanına kaçtı.. Vicdansız aile ise gözü yaşlı kızlarına hiç acımamakta kararlı.. Aile fertleri Küçük Gelin Zehra'nın peşine düştüler..

Samanyolu ekranlarında yepyeni bir dizi başladı. Küçük Gelin dizisi 14 yaşındaki zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel karşılığında verilmesini işliyor.. İlk bölümüyle yüreklere dokunan Küçük Gelin'in bu bölümünde neler olacak?

Türkiye'nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında... 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku