TV-Medya:
Kurtlar Vadisi Pusu (9.1.2014) 210.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 210. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun dün akşam yeni bölümü yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü yerine Kurtlar Vadisi Pusu Filistin isimli daha önce çekilmiş bir filmi yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla beklenilen 210.bölümü ise 9 Ocak 2014 Perşembe günü yayınlanacak. 
Merakla beklenilen Kurtlar Vadisi Pusu’nun 210.bölümü fragmanı da henüz yayınlanmadı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Akif vurulmuş herkes ölüp ölmeyeceğini merak ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 210.bölümünde bu merak son bulacak. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölümü fragmanı yayınlanır yayınlanmaz spothaber.com’dan izleyebilirsiniz.
En heyecanlı yerinde kalan Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam ne yazık ki yeni bölümü 210.bölümü yayınlanmadı. Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın sağ kolu Akif vurulmuş hastaneye kaldırılmıştı. Herkes Akif'e ne olacak ölecek mi diye beklerken yeni bölüm 210.bölüm ne yazık ki bu akşam yayınlanmayacak. Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri bir hafta daha sabretmek zorunda kalacak.
Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı çıktı çıkacak. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölümde neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı ne zaman yayında olacak? Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm detayları ve Kurtlar Vadisi Pusu haberleri..
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde tapınakçılardan emir alan Cahit, tapınakçılar ile girdiği çatışma sonrasında vurulan ve hastaneye kaldırılan Akif'in yanına kadar girmişti. Polat Alemdar ise aynı hastanede annesini ziyaret etmekte. Alemdar önce annesini ziyaret edecek ve sonra da Akif'i ziyaret edecekti. Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin 210.bölümde merak ettiği konu Polat ve Cahit karşılaşacak mı? Cahit,Akif'i öldürmek için mi hastaneye geldi?
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümün son bulduğu sahnede bu olaylar yaşanmıştı. Bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölümün ilk görüntülerinin yayınlanacağı Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı çıktı çıkacak. Vadi severlerin merakla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı yapımcı şirket tarafından yayına girer girmez eş zamanlı olarak haberler.com adresinde olacak.. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı yayınlanana kadar Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünü izlemek ve Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde neler olduğunu hatırlamak isterseniz Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünü yayınlıyoruz. Kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenlere işte fırsat

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku