TV-Medya:
Leyla ile Mecnun ekibine jet transfer!

TRT ani bir kararla Leyla ile Mecnun'u yayından kaldırarak büyük tepkileri üstüne çekmişti. Fakat Leyla ile Mecnun ekibi yeni bir kanalla anlaştı . Leyla ile Mecnun ekibi artık Star Tv ile yollarına devam edecekler. 

Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisinin ismi ise belli oldu 'Bende Özledim' .

Yayından kaldırılan süper dizi Leyla İle Mecnun dizisinin yapımcısı ve senaristi yeni bir dizi için Star TV ile anlaşmaya vardılar.  Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun haberine göre; Onur Ünlü liderliğindeki ekip, Star TV için 'Ben de Özledim' isimli bir dizi çekecek. Yeni projenin ekim ayında yayına girmesi bekleniyor. Diziye “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimse dahil edilmeyecek ama kadın oyuncular değişecek.


LEYLA İLE MECNUN KONUSU

Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar.Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[5] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.

LEYLA İLE MECNUN BÖYLE VEDA ETTİ<iframe src="http://www.youtube.com/embed/nGxsh1mBTd0?feature=player_detailpage" width="640" height="360"></iframe>

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner65

Arka Sokaklar efsanesi sona mı eriyor?
Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yerine final kararı aldı.

Haberi Oku