TV-Medya:
Medcezir 26.bölüm son bölüm tek parça izle Medcezir 27.bölüm fragman

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Medcezir dizisi hakkında en geniş bilgilere her zaman buradan ulaşabilirsiniz. Medcezir dizisinin bu hafta yayınlanan son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yayınlıyoruz. Medcezir'in her hafta son bölümüleri ile yeni bölümlerini fragmanları ilk olarak sitemizde yayınlanmaktadır. 

Medcezir dizisinin bu haftaki son bölümünde 26.bölümü çok heycanlıydı. Mira'nın peşine yine Tan musallat olacak. Medcezir dizisinde Mira ile Yaman yeniden aynı yerde oluyorlar. Mira annesinin yanına döndü. Medcezir dizisini 26.bölümünde heyecan biran olsun kesilmedi. Medcezir dizisinin 26.bölümünde Eylüllerin evinde yaşananlar ise geceye damgasını vurdu. Medcezir dizisinin son bölümü gerçekten mükemmeldi. 

Medcezir 26. bölümde Asım Şekip Kaya, Yaman’a borcunu ödemek için kızlarından özür diler. Ancak bu özür Ender için, babasının Reyhan Arsen’den bir kızı daha olduğu gerçeğinin gölgesinde kalır. Ailesindeki dengeleri altüst edecek bombanın pimi, artık Ender’in elindedir. Sude’nin Asım Şekip Kaya’yla yakınlaşmak için hazırladığı akşam yemeği büyük bir yüzleşmeye sahne olur.
Medcezir dizisi ile ilgili en geniş en detaylı bilgiler her zaman sitemizde yer almaktadır. Medcezir dizisinin 21 Mart 2014 Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünün 27.bölümünün fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır. 

Medcezir 26. bölümde, Öte yandan Eylül’ü mutlu etmek için üvey annesi Gamze’nin hazırladığı sürprizin etkisi büyük olacaktır. Sude’yle Mira arasında devam eden küskünlük, Mira’nın adımıyla sona erer. Eve geri döndüğünde, Mira kendisini bekleyen tehlikeyle gecikmeli olarak yüzleşir. Yaman ve Mira ipuçlarını birleştirdiğinde karşılarına çıkan isim nefeslerini keser. Medcezir 26. bölümde, Tozludere’deki evlerinin yıkılacağını öğrenen Yaman, Selim’le birlikte mahalleye gittiklerinde tahmin etmedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Selim, Yaman’ın hayatındaki Tozludere sayfasını tamamen kapatmak üzeredir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku