TV-Medya:
Medcezir canlı izle (Star Tv canlı izle) kesintisiz internetten izle

Orkun eskisinden daha da kötü durumda. Babasını kaybetti ve yara aldı. Yaman ise bu durumdan kendini sorumlu tutuyor. Medcezir 19.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu haftada sitemizde yerini aldı.  Medcezir yeni bölümü canlı izle. Medcezir son bölüm izle. Medcezir canlı izle. Medcezir canlı izle donmadan internetten izle

Medcezir 19. bölüm canlı izle - (medcezir 24 ocak YB) - Medcezir yeni bölüm canlı izle internetten izle. 

(STAR TV )MEDCEZİR CANLI İZLEMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ..

 

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Yaman ile Mira'nın aşkını anlatan Medcezir dizisinin 19. bölüm fragmanı izle bekleniyor. Medcezir 19. bölüm framganı izle Star Tv ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz Medcezir dizisi hayranları için sitemizde olacak. Medcezir yeni bölümü canlı izle. Medcezir son bölüm izle. Medcezir canlı izle. Medcezir canlı izle donmadan internetten izle

Peki Medcezir son bölümde neler yaşandı.

Medcezir dizisi son bölümde Mira ile Yaman arasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başladı. Yaman Mira'ya neden ona böyle davrandığının sebeplerini anlatırken, ondan bir an olsun ayrı kalmak istemediğini söyledi. Yaman ve Mira yine her fırsatta bir bahane bulup birbirleri ile konuştular. İki aşık tam olarak barışmasalarda yüzleri gülmeye başladı..  Medcezir yeni bölümü canlı izle. Medcezir son bölüm izle. Medcezir canlı izle. Medcezir canlı izle donmadan internetten izle

Medcezir son bölümde öte yandan Orkun, kendisini iyice dağıttı. Babasına olan öfkesini, Yaman'a karşı büyük düşmanlıkla birleştirince daha tehlikeli birisi haline geldi. Tabi Orkun için en yıkıcı olanda Mira'nınYaman'a aşık olması olduğunu unutmamak gerekiyor.  Bakalım Orkun, Medcezir'in bundan sonraki bölümlerinde Yaman ve Mira'ya karşı nasıl tehlikeli tuzaklar hazırlayacak..  Medcezir yeni bölümü canlı izle. Medcezir son bölüm izle. Medcezir canlı izle. Medcezir canlı izle donmadan internetten izle

MEDCEZİR 18. BÖLÜM FRAMGANI VE FRAGMAN ÖZETLERİ İSE ŞÖYLE GERÇEKLEŞMİŞTİ

Medcezir 18. bölümde işler arapsaçı (medcezir 17 ocak YB) - Medcezir 18. bölüm fragmanı izle burda. Medcezir dizisi 18. bölüm fragmanı izle Star Tv ekranlarında yayınlandı. Medcezir 18. bölüm fragmanı Yaman ve Mira'nın bibirine gülümsemesine sahne oluyor. Medcezir 18. bölüm framganı izle ve Medcezir 18. bölümde yaşanacaklar Medcezir hayranları için sitemize eklendi. İşte Medcezir 18. bölüm fragmanı izle haberi.. Medcezir yeni bölümü canlı izle. Medcezir son bölüm izle. Medcezir canlı izle. Medcezir canlı izle donmadan internetten izle


Medcezir 18. bölüm framganı Yaman'ın büyük yüzleşmesine sahne oluyor. Yaman Mira aşkı ile hit olan Medcezir dizisinin 18. bölüm fragmanı izle çıktı. Medcezir 18. bölüm framganı Yaman ve Mira küskünlüğünün biteceği ipuçlarını veriyor. Medcezir 18. bölüm framganı izle ve fragman özeti Medcezir hayranları için sitemize eklendi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisinin 18. bölüm framganı izle çıktı. Medcezir 18. bölüm fragmanı yine büyük heyecana sane oldu. Yaman ile Mira barışmanın sinyallerini verirken, Yaman'ın son hamlesi ile yerle bir olan Orkun intihar mı edecek?

Medcezir 18. bölümü ile 17 Aralık Cuma akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Medcezir'de Yaman temiz bir başlangıç yapmak için Orkun’dan sonra Hasan’la olan hesabını kapatıyor.. Yaman ile Orkun arasındaki gerginlik ezeli bir düşmanlığa doğru hızla ilerliyor. ... Medcezir 18. bölüm 1. fragmanı ve özeti yayınlandı işte detaylar...

MEDCEZİR STAR TV (DİZİ)
Star tv nin yeni ve en çok izlenen dizileri arasına girenMedcezir her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla bekleniyor. Ekranların  sevilen dizilerinden olan medcezir her haftaCuma akşamları star ekranlarından seyircisi ile buluşuyor. Daha yeni olmasınarağmen şimdilerde en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

Medcezir dizisini sevenler yeni bölümlerini ip çeker gibi herhafta sabırsızlıkla beklemektedirler. Med cezir işlediği aşk, entrika, kıskançlık, zengin kesim ve fakir kesim gibi konularla seyicisinin karşısına çıktı. Medcezir dizisinde adını feriha koydum dizisiyle ünlenen Çağatay Ulusoy ve diziningüzel kızı Serenay Sarıkaya nın aşk hikayesi konu olarak başı çekmektedir.

Medcezir dizsinde Çağatay Ulusoy Yaman adıyla fakir birailenin oğlu ve aynı zamanda üvey bir kötü babanın fakir çocuğu olarak yer alıyor. Yaman abisi Kenan ile birliktepahalı bir arabanın kaçırılması olayına istemeden de olsa abisi Kenan ın zoruile karışır fakat yakalanmaları uzun sürmez ve sorgulanmak üzere ceza evineatılır.

Yaman ve abisi Kenan’a piyangodan bir zengin bir avukat mahkemeceverilir. Kenan eski suçları sebebi ve de arabayı çalan asıl Kişi olmasısebebiyle 1 yıl hapse çarptırılır. Yaman ise istemeden olaya karıştığı içinserbest kalır ve zengin ve iyi adam rolündeki selim serez yaman a kol kanat olur. Selim serez ise aynı yaman gibifakir bir aile den geldiği için yamanda kendi gençliğini görmektedir bu yüzdendolayı Yaman’a her türlü yardımı yapar.

Selim serez ise zengin iş adamı Asım Şekip Kaya’nın kızıolan Ender Serez ile evlenerek ve avukat olarak tıpkı yaman gibi fakir biraileden gelip sonra yükseklere kadar çıkmayı başarmış bir kişi rolüyle dizideyer alıyor.

 Yaman selim serezlinin kanatları altınagirerken eşi ender hanım ilk zamanda yamandan hoşlanmsa da yavaş yavaş yamanıoğlu gibi sahiplenmeye başlar. Dizide yaman ve mira aşkı yavaş yavaşalevlenirken bunu hazzedemeyen mira nın sevgilisi Orçun ve yaman arasındakidüşmanlık her geçen gün artmaktadır.

Medcezir 17.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

Mira pişman ama artık bunun için çok geç. Yaman bir defa kırıldı, incildi ve büyük hayal kırılığına uğradı hayatında hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Yaman ve Mira aşkı ne yazık ki devam edemedi. İkiside perişan ikiside ayrılık acısından yandı tüttü. Medcezir 17.bölüm fragmanı. Medcezir 17.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir yeni yepyeni bölüm fragmanı izle. Medcezir 17.bölüm fragmanı izle. Medezir 10 Ocak yeni bölüm fragmanı izle.Medcezir son bölüm izle. Medcezir 16.bölüm izle.

Mira pişman ama artık bunun için çok geç. Yaman bir defa kırıldı, incildi ve büyük hayal kırılığına uğradı hayatında hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Yaman ve Mira aşkı ne yazık ki devam edemedi. İkiside perişan ikiside ayrılık acısından yandı tüttü. Medcezir 18.bölüm fragmanı izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Medcezir izle. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir 17 ocak yeni bölüm fragmanı izle.

Medcezir yeni bölümü ile yine ekranlarda fırtına gibi esti. Medcezir 'de Yaman ve Mira aşkı büyük bir çıkmaza girdi. Yaman büyük bir hayal kırılığına uğradı. Yaman herkesin içinde rezil olmuştur. 'Burası Tozludere değil' bu laf kulaklarında çınladı durdu. 

 

 

Medcezir'de muhteşem bir bölüm yaşandı. Yaman'ın kaderi yine değişmedi. Geçen sene yaşanan yılbaşı gecesini hatırlayan Yaman kaderine istyan mı etti? Geçen senede Leyle ile yaşananaları hatırlar bu senede Mira ile olanları.

Yaman'ın bu kaderi olay oldu. Mira ise pişmandır çok pişmandır. Yaman'ın gururu kırıldı kolaymıdır?

Medcezir 17.bölümde neler olacak?

Medcezir yeni bölümü 10 Ocak akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

 

IFrame

 

MEDCEZİR OYUNCU VE KÜNYESİ

Yapım: Ay Yapım - Kerem Çatay Yönetmen: Ali Bilgin Öykü & Senaryo: Ece Yörenç - Melek Gençoğlu

Çağatay Ulusoy
Yaman Koper
Çağatay Ulusoy

Serenay Sarıkaya
Mira Beylice
Serenay Sarıkaya

Barış Falay
Av. Selim Serez
Barış Falay

Mine Tugay
Ender Serez
Mine Tugay

Hazar Ergüçlü
Eylül Buluter
Hazar Ergüçlü

Taner Ölmez
Mert Serez
Taner Ölmez

Şebnem Dönmez
Sude Beylice
Şebnem Dönmez

Murat Aygen
Faruk Beylice
Murat Aygen

Gürzap Can
Asım Şekip Kaya
Gürzap Can

 

Medcezir 16.bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir yeni bölüm fragmanı. Medcezir yeni fragman izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı izle. Yaman ve Mira aşkı. Yaman ve Mira aşkı bitti mi? Medcezir 3 ocak yeni bölüm fragmanı. Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sevdiği kadının öfkeyle dudaklarından dökülen kelimeler, Yaman’a tenine kazınmış etiketlerden asla kurtulamayacağını ispatlar. Serezlerin evinde düzenlenen yılbaşı partisi olayların gölgesinde geçer.

 

IFrame

Yılbaşı gecesi Yaman ve Mira geçmişin hesabını yaparlar.. Leyla o gece Yamanla birlikte olmaya kararlıdır.. Ama Yaman tercihini farklı şekilde yapar.

Mira hatasını anlar

Mira gece sona ermeden Yaman’a hediyesini vermek ve hatasını telafi etmek için bir adım atarken, merakı Mira’yı yeni bir bilinmezin içine sürükler.

Yaman’ın geçmişi peşini bırakmaz

Öte yandan Orkun da, yediği dayağın hesabını Yaman’dan farklı bir şekilde almaya kararlıdır. Yaman yaşadığı Tozludere’deki hayatı, Yaman’ın peşini bırakmayan bir gölgedir. Yaman oraya ait bağlarını koparmaya çalıştıkça, geçmişi yeni bir çelme takar ve Yaman’ın en büyük korkusu gerçeğe dönüşür.

Büyük aşk bitti mi? Yaman ve Mira aşkında sona mı gelindi? Mira aldatıltığını düşünerek Yaman'a herkesin içinde fena atarlandı ve hayatından resmen kovdu. Yaman'ın gururu kırıldı incindi. Artık herşey çok daha zor bundan sonra. 

Medcezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak içinde bekleyenler için işte cevabımız.. Medcezir 16.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Medcezir yeni bölümü merak içinde bekleniyor.

Medcezir soluksuz izlediğimiz bir bölüm ile ekranlara geldi. Hemde ne bölümdü ne bölümdü. Mira geceye damgasını vurdu. Mİra önce şarkı söyledi sonra birden içindeki Yeşim çıktı ve Yaman'a demediğini bırakmadı. İşte o heyecanlı bölümü yeniden izlemek isteyenler için linkimiz..

Günlerdir birleştirler ha birleşecekler diye beklediğimiz Yaman ve Mira daha aşklarını dolu dolu yaşamadan araya giren Leyla yüzünden herşey bitti. Medcezir son bölüm izle. Medcezir 15.bölüm izle. Medcezir kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenleri için keyifle izlemeniz için linkimiz haberimizin içinde yerini aldı

Yaman ve Mira ayrıldı. Mira Yaman'ı öyle kırdı ki Yaman'ın geri dönmesi biraz zor olacak. Kaçıranlar için ve yenidne izlemek isteyenler için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

MEDCEZİR SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır... Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır. Mert’le geçirdikleri gece Eylül’e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül de o gece kalbini usulca Mert’in ellerine bırakır.

Selim’le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya’nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar... 

Kenan’ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı emanet Yaman’ın eline ulaşır... Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez... Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman’ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır. 

Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır. 

Yalan Mira’nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira’yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir. 

YAMAN VE MİRA AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

 

MİRA'DAN İSYAN..

Medcezir yine bir harikaydı ama Mira başka bir harikaydı. Her hafta oyunculukta sergilediği performans haricinde sesinin o muhteşem güzelliğini de göseteriyor. 

Aldatıldığını düşünün Mira o muhteşem parçayı o kadar güzel seslendirdi ki Halil Sezai'den dinlediğimiz İsyan parçasını o kadar güzel seslendirdi ki yok böyle bir güzellik

IFrame

Yaman, Mira, Eylül ve Mert muhteşem eğelneceli bir gece geçirirler. Eylül ve Mert arası düzelir ve herşeyi düzeltirler. Mert'in yaptığı özel hediye Eylül'ü çok heyecanlandırmış ve duygusallaştırdı.

Yaman ve Mira ise öpüşmeyi beceremedi gitti. O günn sabahına Antalya'dan ani dönüş yapan Selim ve Ender şok manzara ile karşılaşırlar. 

Herşey yolunda ilerlerken Yaman'ın hayatına bir anda giren Leyla herşeyi alt üst eder. Yaman Mira'ya birşey demeden Leyla ile görüşünce olan olur. Leyla'nın istediği bir göz Allah verdi Yaman'ı O'na. Medcezir 16.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı

Mira büyük hayal kırıklığı yaşar. Mira babasının olayını üzerinden atamamışken karşısında sevdiği adamı eski sevgilisiyle görünce olan olur. Medcezir 16.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini aldı

 

IFrame

MEDCEZİR AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

Dizi aşkları bir bir gerçek oluyor. Bikaç gün öncesine kadar Çalıkuşu dizisinin başrol oyuncuları Burak Özçivit ile Fahriye Evcen aşk yaşadığı iddia edilirken bir yenisi daha eklendi. Burak Özçivit'in sevgilisinden ayrılmasından sonra yapılan Fahriye Evcen ile aşk haberleri hala gündemde.

İzleyenleri ekranlara kitleyen Medcezir dizisinde sürpriz bir aşk doğdu. Dizinin Mira ile Yaman karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy aşık oldu. Dizi de de iki sevgiliyi canlandıran çiftin dizi aşkı gerçeğe dönüştü. 

Bir dizi aşkı daha gerçek oldu. "Medcezir" dizisinde "Mira" karekterini oynayan Serenay Sarıkaya'yla "Yaman"ı canlandıran Çağatay Ulusoy'un dizideki aşkı gerçek hayata taşındı.

Diziyi yakından takip edenlerde aslında Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy aşkının gerçek olması yönünde yakıştırmalar yaparken çift 1 aydır yakınmış bile. Zaten Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı iki sevgili gerçekten çok inandırıcıydı yoksa gerçeten mi aşıklar soruları sıkça akıllara geliyordu.

Dizi setinde yakınlaşan iki ünlü oyuncunun, arkadaşlığı 1 ay önce aşka dönüştü. Sarıkaya ile Ulusoy'un beraberliklerini setteki arkadaşlarıyla da paylaştığı "Birbirimize iyi geliyoruz ve çok mutluyuz" dediği öğrenildi.

Serenay Sarıkaya, 14 Kasım'da evli ve iki çocuk babası iş adamı Murat Süğlün'le görüntülenmişti. Fotoğraflarının basına yansımasının ardından ünlü oyuncu ilişkisini bitirmişti.

Hayranlarının tepkisiyle karşılaşan Sarıkaya'yı sıkıntılı günlerinde rol arkadaşı Çağatay Ulusoy yalnız bırakmadı. Sarıkaya da, uyuşturucu temin etmek suçundan hakim karşısına çıkan Çağatay Ulusoy'un hep yanında oldu. Çiftin bu zorlu süreçler de yakınlaştığı gelen bilgiler arasında.

Seranay Sarıkaya daha öncede Lale Devri adlı dize oynamış oradada rol arkadaşı Tolgahan Sayışman ile aşk yaşamıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

FİLM İZLE - Düğün Dernek izle Full HD film...
Düğün Dernek +30 dakika çıkmışken biz sizlere Düğün Dernek'in full hd versionunu sunuyoruz. Düğün...

Haberi Oku